نینتندو یک کنترلر شش دکمه Genesis برای Switch منتشر می کند ، اما فقط در ژاپن


ماه آینده ، نینتندو به مشترکان Switch Online این امکان را می دهد تا بازی های Sega Genesis را به عنوان بخشی از یک بسته DLC با عناوین N64 خریداری کنند. و برای تجربه هرچه بیشتر در حین بازی ، غول بازی همچنین کنترلرهای بی سیم N64 و Genesis را منحصراً به مشترکان Switch Online می فروشد. غول بازی یک کنترلر سه دکمه Genesis را در جدیدترین جریان مستقیم خود در غرب نشان داد. براساس توییتی توسط نینتندو ژاپن ، هرچند ، به جای آن نسخه شش دکمه ای را در کشور خود منتشر می کند.

نینتندو به Polygon تأیید کرد که کنترلر Genesis شش دکمه به طور انحصاری در ژاپن در دسترس خواهد بود. نماینده نینتندو آمریکا به این نشریه گفت که "مناطق مختلف بر اساس عوامل مختلف تصمیمات متفاوتی می گیرند" و مدل سه دکمه در ایالات متحده و کانادا بیشتر مورد استفاده و شناخته شده ترین نسخه بود. همانطور که نشریه اشاره می کند ، مدل سه دکمه در ابتدا قرار گرفت و یکی با شش دکمه تنها زمانی عرضه شد که محبوبیت بازی های رزمی بالا رفت. پخش عناوینی مانند Street Fighter با دکمه های بیشتر برای ترکیب آسان تر بود. توجه داشته باشید که Sega Genesis Mini نیز با یک کنترلر سه دکمه در خارج از ژاپن در سال 2019 راه اندازی شد ، در حالی که نسخه ژاپنی با یک مدل شش دکمه ارائه شد.

حتی اگر راهی برای وارد کردن کنترل کننده فقط ژاپن ، بهتر است منتظر بمانید تا سایر گیمرها تأیید کنند که این کنسول در منطقه شما کار می کند. نینتندو هنوز تاریخ عرضه مدل سه دکمه ای ندارد ، اما با در دسترس قرار گرفتن آن 50 دلار به شما باز می گرداند.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ، انتخاب شده اند. برخی از داستانهای ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول