رمان گرافیکی AR ناسا به منظور جذب موج جدیدی از فضانوردان است


ناسا به طور واضح برای موفقیت برنامه هایی مانند آرتمیس به فضانوردان بیشتری نیاز دارد و تصور می کند که دارای زمینه فروش هوشمندانه ای است: یک کمیک هوشمندانه. آژانس فضایی یک رمان گرافیکی واقعیت افزوده ، اولین زن را منتشر کرده است ، که داستان کالی رودریگز خیالی را روایت می کند ، همانطور که او (دیگر چه؟) اولین زنی است که روی زمین فرود آمد. ماه. شما می توانید شماره 40 صفحه اول را همانطور که هست بخوانید ، اما ناسا واقعاً از شما می خواهد که یک برنامه همراه همراه (برای Android و iOS ) بارگیری کرده یا کدها را برای تجربه محیط ها و اشیاء اسکن کنید.

تلفن خود را به کدهای ویژه "XR" (از طریق برنامه) یا کدهای QR (در صورت ترجیح وب) و اشاره به سفینه فضایی Orion ، ماه و اشیاء دیگر همچنین می توانید بازی کنید ، فیلم تماشا کنید و نشان دریافت کنید.

همچنین می توانید به نسخه صوتی گوش دهید. ناسا همچنین وعده نسخه اسپانیایی زبان این رمان را در آینده می دهد. دولت از این که اولین زن را به عنوان یک نیروی کار استخدام کند خجالت نمی کشد ، اما اگر می خواهید علایق فرزندان خود را در زمینه فضا و علم تقویت کنید – و احتمالاً یک یا دو چیز را یاد بگیرید ، شاید ارزش بارگیری را داشته باشد. در مورد برنامه های بلند مدت ناسا.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ، انتخاب شده اند. برخی از داستانهای ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول