آیپد 2021 اپل در آمازون به 299 دلار کاهش یافت


همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، فارغ از شرکت مادر ، انتخاب شده اند. برخی از داستانهای ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته ای دریافت کنیم. آمازون آیپد 64 گیگابایتی سطح پایه را به قیمت 299 دلار یا 30 دلار از قیمت معمول می فروشد. نسخه 256 گیگابایتی به میزان مشابه به 449 دلار کاهش یافته است. این قیمت با تخفیف قبلی در Walmart مطابقت دارد و در حال حاضر پایین ترین قیمتی است که ما برای جدیدترین تخته 10.2 اینچی اپل دیده ایم. فقط از انتخاب رنگ یا زمان حمل ناراحت نباشید – به نظر می رسد فقط مدلهای خاکستری فضایی موجود است و باید یک تا سه هفته منتظر بمانید.

iPad (64 گیگابایتی وای فای) را از آمازون خریداری کنید – 299 دلار
آیپد (وای فای 256 گیگابایتی) را در آمازون خریداری کنید-449 دلار

طراحی اولیه iPad در سال های اخیر تغییر چندانی نکرده است ، اما ارتقای زیرپوشش امسال به ویژه قابل توجه است. این تبلت در حال حاضر از تراشه A13 Bionic استفاده می کند که گفته می شود 20 درصد سریعتر از آیپد قبلی است و برای بازی یا کارهای خلاقانه مناسب تر است. این نیز ممکن است انتخاب خوبی برای دوران کار از راه دور و ملاقات با دوستان مجازی باشد ، زیرا یک دوربین جلویی فوق عریض 12 مگاپیکسلی Center Stage را به شما ارائه می دهد تا در حین حرکت در معرض دید شما قرار گیرد.

فقط انتظار تغییر در آن را نداشته باشید. با iPad mini جدید یا iPad Air 2020 . شما نمی توانید طراحی تمام صفحه ، USB-C ، پشتیبانی از مداد نسل دوم یا دوربین عقب بهبود یافته را پیدا کنید. این برای همه کسانی است که می خواهند یک تبلت بدون حاشیه داشته باشند که هنوز هم باید مدت زیادی دوام بیاورد-اگر این تنها چیزی است که به دنبال آن هستید ، احتمالاً خوشحال خواهید شد.

EngadgetDeals را در توییتر دنبال کنید آخرین معاملات فناوری و مشاوره خرید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول