گزارش شده است که سرویس پخش تلویزیون+ Apple کمتر از 20 میلیون مشترک دارد


اپل از زمان راه اندازی خود در سال 2019 شماره مشترکان سرویس پخش تلویزیونی+ خود را منتشر نکرده است ، اما ممکن است کوچکتر از آن چیزی باشد که تحلیلگران قبلاً تخمین زده بودند. طبق CNBC ، غول فناوری به اتحاد بین المللی کارکنان صحنه تئاتر گفت که TV+ کمتر از 20 میلیون مشترک در ایالات متحده و کانادا دارد. چند ماه پیش ، Statista برآوردی را منتشر کرد که تعداد مشترکین سرویس را تا پایان سال 2020 تنها در ایالات متحده به 40 میلیون نفر می رساند.

با این حال ، این شرکت اعتراف کرد که برآورد "لزوماً مشخص نمی کند که چند مشترک با پرداخت از این سرویس استفاده می کنند." CNBC نگفت که آیا 20 میلیون مشترکی که شرکت اعلام کرده است به مشتریان خود پرداخت می کنند یا خیر. همچنین اشاره ای به تعداد رایگان این اشتراک ها نشده است: اپل قبلاً به مشتریانی که آیفون ، آیپد و مک جدید خریداری می کردند ، اشتراک یک ساله می داد ، اما این پیشنهاد را به سه ماه کوتاه کرد. بازگشت در ماه ژوئن

بر اساس گزارش ، داشتن کمتر از 20 میلیون مشترک به اپل اجازه می دهد تا به خدمه تولید نرخهای کمتری نسبت به پخش کننده های بزرگتر بپردازد. بر اساس قرارداد فعلی که توسط CNBC مشاهده شد ، خدمات استریم می توانند درصورت گزارش کمتر از 20 میلیون مشترک در IATSE هر 1 ژوئیه به کارکنان خود ، نرخ های کمتری بپردازند ، زیرا سودآوری جریان "در حال حاضر نامشخص است". اتحادیه در حال مذاکره برای عقد قرارداد بهتر است ، زیرا قوانین فعلی برای غول های فناوری مانند اپل استثنا ایجاد نمی کند. همچنین استدلال می کند که جریان را دیگر نمی توان "رسانه جدید" در نظر گرفت.

یک نماینده اپل به CNBC گفت که این شرکت در راستای خدمات برجسته جریان پخش می شود اما از اظهارنظر در مورد شماره مشترک ادعا شده خودداری می کند. 20 میلیون فقط کسری از تعداد مشترکانی است که بیشترین خدمات پخش جریان دارند: Netflix در آوریل 208 میلیون مشترک ادعا کرد ، در حالی که دیزنی+ ادعا کرد بیش از 100 میلیون در ماه مارس.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، فارغ از شرکت مادر ، انتخاب شده اند. برخی از داستانهای ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول