تیزر "The Sandman" تصرف مورفئوس را نشان می دهد


دیگر لازم نیست تعجب کنید که اقتباس Netflix از Sandman چگونه خواهد بود. Netflix یک تیزر برای The Sandman به اشتراک گذاشته است که لحظه محوری را نشان می دهد که یک مراسم غیبی Morpheus (با نام مستعار رویا ، با بازی تام استوریج) را تصرف می کند و داستان را به حرکت در می آورد. همانطور که نیل گیمن نویسنده می گوید ، صحنه هایی از این قبیل بیشتر کمی یادآور مجموعه کتاب های کمیک است-اگر امیدوار بودید که اقتباسی وفادار داشته باشید ، خبر خوبی خواهد بود. کریستی در نقش لوسیفر ، استفان فرای در نقش گیلبرت و پاتون اسوالت در نقش متیو کلاغ. شما همچنین احتمالاً بازیگرانی مانند نارسوس 'بوید هالبروک (در نقش Corinthian) و The Good Place کربی هاول باپتیست (در نقش مرگ) را خواهید شناخت.

نتفلیکس هنوز برنده شد متعهد به تاریخ انتشار The Sandman فراتر از "به زودی" نیست. با این حال ، واضح است که شرکت از نمایش فوق العاده ای به نمایش می گذارد. انتظار می رود با سایر اقتباس های گیمن (مانند آمازون American Gods و Good Omens آمازون (آمازون (19459005) ضربه ای را وارد کند و ارزش تولید را مطابقت دهد.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما. برخی از داستانهای ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابستگی دریافت کنیم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول