توییتر وعده کیفیت بهتر برای بارگذاری ویدیوهای جدید را می دهد


توییتر می گوید بارگذاری ویدیوهای جدید شما کمتر پیکسل شده و کیفیت بهتری دارد. حساب پشتیبانی رسمی توییتر فاش کرد که وب سایت به روزرسانی هایی را انجام داده است تا کیفیت فیلم ضعیف پلتفرم خود را برطرف کند ، که از ابتدا برای کاربران آن مشکل ساز بوده است. توییتر به The Verge گفت که هنگام بارگذاری فیلم هایی که مسئول این مشکل هستند ، مرحله پیش پردازش را حذف کرد. این مرحله ظاهراً کلیپی را که می خواهید برای پردازش آسان تر به قطعات کوچکتر بارگذاری کنید ، تقسیم می کند و این می تواند کیفیت ویدئو را کاهش دهد. شما به تمام رسانه هایی که تاکنون بارگذاری کرده اید دسترسی دارید. همچنین ، در حالی که انتظار می رود کیفیت ویدئوی بهبود یافته برای همه در دسترس باشد ، فقط در بارگذاری ویدیوهای جدید اعمال می شود و در گذشته برای گذشته اعمال نمی شود. در اینجا نمونه ای از یک بارگذاری جدید است که ظاهراً کیفیت بهتری دارد:

در حالی که برخی از افراد می گفتند تقریباً هیچ تفاوتی با قبل ندارند ، دیگران هنگام تغییر اندازه صفحه متوجه فشرده سازی کمتر در تمام صفحه و تنظیم سریعتر می شوند. به کیفیت هنوز قابل مقایسه با فیلم های HD ارسال شده در YouTube نیست ، اما به اندازه کافی مناسب به نظر می رسد. در سال 2019 ، توییتر نیز تغییراتی در نحوه بارگذاری JPEG ها اعمال کرد تا از پایین آمدن کیفیت آنها هنگام ارسال جلوگیری کند.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ، انتخاب شده اند. برخی از داستانهای ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول