توییتر مفاهیم جدیدی را برای فیلتر کردن و محدود کردن پاسخ ها نشان می دهد


توییتر سعی کرده است پاسخ های سمی را که می توانید در وب سایت خود دریافت کنید با ارائه ابزارهایی که به شما امکان می دهد در پیشگیرانه پیشگیری کنید محدود کنید. از گذراندن در آینده ، این ابزارها می توانند شامل ویژگی ای شوند که به شما امکان می دهد پاسخ های احتمالی توهین آمیز را فیلتر کنید و دیگری که به شما امکان می دهد حساب های بالقوه ناخواسته را از پاسخگویی محدود کنید. طراح محصول ارشد توییتر ، پائولا بارکانت نگاهی دزدکی از ویژگی ها ، که در حال حاضر صرفاً مفاهیمی هستند ، برای جلب نظر کاربران ، منتشر کرده است.

بارکانت می گوید توییتر از شما می پرسد که آیا مایل هستید در صورت تشخیص پاسخ های بالقوه مضر به توییت های خود ، این کنترل ها را روشن کنید. اگر فیلتر پاسخ شما روشن است ، توییتر به شما یا شخص دیگری – به جز کاربری که پاسخ را نوشته است – نشان نمی دهد که توییت های مضر را تشخیص می دهد. اگر تصمیم دارید حساب های ناخواسته را محدود کنید ، کاربرانی که اخیراً الگوهای نقض قوانین را نشان داده اند ، به هیچ عنوان نمی توانند به توییت های شما پاسخ دهند.

از آنجایی که این فرآیند خودکار می شود ، بارکانت اعتراف می کند که ممکن است همیشه دقیق نباشد و ممکن است حتی پاسخهای مربوطه و بدون مشکل را فیلتر کند. به همین دلیل این شرکت همچنین در حال بررسی این امکان است که به شما این امکان را می دهد تا توییت های فیلتر شده و حساب های محدود را مرور کنید. البته ، در صورت انتشار ، ممکن است تکرارهای نهایی ابزارها بسیار متفاوت از این پیش نمایش ها باشد.

وقتی از او پرسیدند که آیا تغییر فیلتر پاسخ همه توییت های یک حساب را فیلتر می کند یا فقط توییتی که وب سایت به طور بالقوه توهین آمیز می داند ، بارکانته هنوز پاسخی نداده است. او گفت آنچه نشان داد فقط یک "مفهوم اولیه است که نیاز به آزمایش و تکرار دارد" و اگر توییتر تصمیم به راه اندازی ابزارها بگیرد ، جزئیات بیشتری را ارائه می دهد.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget ، جدا از تیم تحریریه ما انتخاب شده اند. شرکت مادر. برخی از داستانهای ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.



منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول