محققان در حال آزمایش بتنی هستند که می تواند EV شما را هنگام رانندگی شارژ کند


جاده هایی که می توانند هنگام رانندگی ماشین های الکتریکی یا اتوبوس را شارژ کنند ، مفهوم جدیدی نیستند ، اما تاکنون این فناوری نسبتاً گران و ناکارآمد بوده است. با این حال ، اداره حمل و نقل ایندیانا (INDOT) اعلام كرد كه در حال آزمایش نوع جدیدی از سیمان با ذرات مغناطیسی تعبیه شده است كه می تواند روزی شارژ سریع و سریع را با "هزینه های استاندارد ساخت جاده" فراهم كند. Autoblog گزارش داده است.

با بودجه بنیاد ملی علوم (NSF) ، INDOT با دانشگاه پردو و شرکت آلمانی Magment در مورد پروژه همکاری کرده است. آنها تحقیق را در سه مرحله انجام می دهند ، ابتدا آزمایش می کنند که آیا سیمان مغناطیسی شده (به طور طبیعی "ماژمنت" نامیده می شود) در آزمایشگاه کار می کند ، سپس آن را در یک چهارم مایل جاده آزمایش می کنند.

در بروشور ، مگمنت گفت كه محصول آن "ضریب ركورد انتقال بی سیم [at] را تا 95 درصد" ارائه می دهد ، اضافه كرد كه می توان آن را با "هزینه نصب استاندارد راه سازی" و که "مقاوم و ضد خرابکاری" است. این شرکت همچنین یادآور می شود كه اسلبهایی با ذرات فریت جاسازی شده می توانند به صورت محلی و احتمالاً تحت مجوز ساخته شوند.

مرحله آخر بلند پروازانه به نظر می رسد ، با INDOT می گوید که "ظرفیت بتن ابتکاری را برای شارژ کردن کار کامیون های سنگین با قدرت بالا (200 کیلووات و بالاتر) آزمایش می کند." اگر مسیر آزمایشی یک چهارم مایل نهایی موفقیت آمیز باشد ، INDOT از این فناوری برای برق بخشیدن به یک بخش تضعیف شده بین ایالتی عمومی در ایندیانا استفاده خواهد کرد.

تأمین مستقیم کامیون های سنگین از جاده و بدون هیچ گونه آلودگی با قیمت مقرون به صرفه دستیابی به موفقیت در محیط زیست است ، اما هنوز کارهای زیادی برای اثبات کار وجود دارد. تلاشهای مشابه بسیاری نیز در دست اقدام است ، زیرا انگلیس [7459004] حدود 780 میلیون دلار برای تحقیقات شارژ زیر جاده متعهد شده است. سوئد همچنین ماشین اسلات مانند را آزمایش کرده است که حاوی یک "ریل" برقی است که در جاده ها جاسازی شده است. این آخرین تلاشها بسیار پیچیده تر به نظر می رسد ، به شرط آنکه مطابق ادعای مگمنت عمل کند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول