Jackbox به شما دوستان تمرین می دهد تا مهارت های اجتماعی شما را از نو بسازند


یک احتمال خوب وجود دارد که مهارتهای اجتماعی شما پس از بیش از یک سال قفل شدن COVID-19 دچار ضعف شده است ، و بازیهای Jackbox فکر می کند این می تواند به شما کمک کند به یاد داشته باشید که چگونه انسان باشید سرانجام همه گیر (امیدوارم؟ شاید؟ لطفا؟) رو به پایان است. از هفته آینده ، Jackbox به شما این فرصت را می دهد تا "دوستان تمرین" رایگان استخدام کنید که به شما یادآوری می کند ارتباط با دیگران چگونه است. شما باید ثبت نام کنید و برای تعداد محدودی اسلات زمانی رقابت کنید ، اما وارد شوید و 30 دقیقه بازی "بدون قضاوت" Jackbox Party Pack خواهید داشت وقت با یک خدمه که به شما کمک می کند هنر مکالمه را تقویت کنید.

البته ، این تا حدی برای نرم افزار Jackbox است. با آن دوستان تمرینی کمی وقت بگذارید و همچنین کدی برای کپی Jackbox Party Pack 7 دریافت خواهید کرد ، ظاهراً برای جلب لطف های اجتماعی بازسازی شده خود با دیگران.

برای جزئیات بیشتر در مورد چگونگی این کار ، از جمله اینکه شما با چه کسانی ملاقات خواهید کرد و اینکه ابتکار عمل چه مدت طول می کشد.

آیا این یک تاکتیک بازاریابی است؟ کاملا. اما این یک لحظه نمادین است – پایان یک دوره طولانی و طولانی از داشتن برای معاشرت با اکثر مردم از طریق چت های ویدیویی است. اگر همه چیز خوب پیش برود ، این یک کمپین تبلیغاتی است که دیگر هرگز مشاهده نخواهید کرد.

همه محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول