مک لارن تیم بزرگ مسابقه ای بعدی است که به Extreme E پیوست


Extreme E یک تیم بزرگ مسابقه ای دیگر را به لیگ آفرود برقی خود اضافه می کند. مک لارن ریسینگ فاش کرد که در سال 2022 به فصل دوم Extreme E می پیوندد. در حالی که مک لارن هنوز رانندگان را انتخاب نکرده است ، اشاره کرد که از نفراتی استفاده می کند که در برنامه فرمول 1 آن نبودند. قوانین در هر رویداد یک تیم کوچک را با دو راننده ، یک مهندس و چهار مکانیک دیکته می کند.

مک لارن از اهداف خود خجالتی نیست. این Extreme E را راهی برای تقویت "برنامه پایداری" بزرگتر خود می داند ، بدون ذکر برابری (هر تیم یک راننده مرد و یک زن دارد). همچنین این مورد را فرصتی برای "رسیدن به مخاطب جدید" با قالب مسابقه غیرمعمول Extreme E می داند.

این سازنده ابرخودرو هنگامی که از فرمول E در مرحله خیلی زود پشتیبانی می کند ، از یک غریبه تا مسابقه الکتریکی فاصله دارد. ] ، از جمله پیشرانه باتری برای دو فصل اول. موضوع دیگری این است که یک مسابقه اتومبیل رانی را با نام خود شرکت وارد کنید – این نشان دهنده تعهد عمیق تری نسبت به موتور اسپرت تمام الکتریکی است ، حتی اگر بخشی از آن برای تبلیغات باشد.

برای Extreme E ، این یک پیروزی چشمگیر است. گرچه این تیم چند تیم مطرح دارد ، از جمله لوئیس همیلتون که اخیراً X44 به آن اضافه شده است ، بسیاری از سازندگان بزرگ خودرو که تمام وزن خود را به عقب لیگ برده اند وجود ندارد – Cupra (شاخه VW's Seat) تقریباً به همین اندازه بزرگ است همانطور که می شود. مک لارن لزوماً منجر به هجوم مارک های بزرگ اتومبیل نخواهد شد ، اما در یک لحظه حیاتی اعتبار فوق العاده ای به Extreme E می دهد.

تمام محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند . برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول