تسلا عملکرد مدل S Plaid 130،000 دلاری را به نمایش می گذارد


در یک رویداد شب گذشته ، تسلا اولین 25 اتومبیل اتومبیل با عملکرد بالا مدل S Plaid را ارائه داد در حالی که مدیر عامل شرکت الون ماسک تمام ویژگی های جدید را توضیح می دهد که سرعت و دامنه بیشتری به آن می بخشد. همچنین عملکرد را به صورت حضوری به چندین روزنامه نگار نشان داد تا 0 تا 60MPH را در 2 ثانیه نشان دهد.

ماسک تأکید کرد که مدل S Plaid سریع نیست ، بلکه به لطف پمپ حرارتی و رادیاتور جدید که دو برابر بزرگتر است عملکرد قابل تکرار را ارائه می دهد. ماسک گفت: "شما واقعاً قادر به انجام بازگشت به پشت 0 به 60 هستید ، در پیست خواهید رفت ، فقط الاغ را منتقل کنید." "این ماشین می تواند آن را بارها و بارها انجام دهد و پیچیده نمی شود."

علاوه بر این ، تسلا گفت كه پمپ حرارتی جدید در هوای سرد 30 درصد برد بیشتری ارائه می دهد در حالی كه 50 درصد انرژی كمتری برای گرم كردن مصرف می كند. به گفته ماسک: "در هوای سرد تخریب بسیار کمی مشاهده خواهید کرد."

وی همچنین با تکرار ویژگی ها و مشخصات عملکرد ، خاطرنشان کرد که می تواند در مدت زمان 1.99 ثانیه 0-60MPH را تجربه کند ، یک چهارم مایل را در 9.23 ثانیه طی کند به لطف سیستم پیشرانه جدید 1020 پیک اسب بخاری ، به حداکثر 200 مایل در ساعت می رسد. در عین حال ، 390 مایل از برد EPA را ارائه می دهد و به لطف سیستم شارژ سریعتر به شما امکان می دهد فقط در 15 دقیقه 187 مایل اضافه کنید.

چرا به چنین سرعت فوق العاده ای نیاز است؟ ماسک توضیح داد: "ما باید نشان دهیم که یک ماشین الکتریکی بهترین ماشین است ، دست پایین." "باید مشخص شود که اتومبیل های دارای انرژی پایدار می توانند سریعترین اتومبیل ها باشند ، ایمن ترین اتومبیل ها می توانند از همه لحاظ بیشترین ضربه را داشته باشند."

سایر به روزرسانی های مدل S Plaid شامل یک افقی جدید 17 اینچی جدید است صفحه لمسی ، همراه با یک خوشه ابزار دیجیتال در پشت فرمان. ماسک گفت ، مسافران همچنین سومین صفحه پشت کنسول مرکزی را به همراه "صندلی عقب مشروع" دریافت می کنند و صندلی قبلی مدل S را "غیر شگفت انگیز" توصیف کرد. همچنین شارژرهای القایی دوگانه در عقب و جلو با منبع تغذیه 36 واتی USB-C ارائه می شود که می تواند تلفن ها ، تبلت ها یا لپ تاپ ها را شارژ کند. و البته ، این پردازنده جدید قدرتمندی دارد که می تواند بازی های AAA را با حداکثر 60 فریم بر ثانیه در آن صفحه ها اجرا کند.

همچنین با آن فرمان معروف به سبک یوغ و بدون کنترل فیزیکی برای انتخاب حالت های درایو همراه است. در عوض ، به صورت پیش فرض با گزینه صفحه لمسی برای انتخاب دستی ، به طور خودکار بین پارک ، معکوس و رانندگی جابجا می شود. ماسک گفت: "من فکر می کنم ، به طور کلی ، تمام ورودی ها خطا است."

تسلا 25 مدل اول مدل S Plaid را در این رویداد ارائه داد و قول داده است "به زودی چند صد مدل" داشته باشد ، با برنامه ریزی برای افزایش حدود 1000 در هفته با موتور بعدی. قیمت آن از 130،000 دلار شروع می شود پس از آنكه دیروز تسلا قیمت آن را 10،000 دلار افزایش داد.

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول