برای رویداد تحویل Tesla Model S Plaid در ساعت 11:15 PM ET تنظیم شوید


تسلا پس از چند سال گذشته طرفداران تحریک کننده ، امشب وقتی از رونمایی نسخه سریعتر سدان Model S Plaid به دارندگان این نوید می دهد که "سریعترین اتومبیل شتاب دهنده تولید امروز" را مجهز کنند ، مجهز به سه موتور الکتریکی که ماشین را با حداکثر سرعت 200 مایل بر ساعت با لاستیک ها و چرخ های مناسب سوق می دهد. ضمیمه شده است.

آنچه امشب در رویداد تحویل Model S Plaid شاهد آن نخواهیم بود ، نسخه Plaid + است كه قرار بود دارای دامنه اضافی باشد ، پس از آنكه الون ماسك گفت لغو شد . طبق گفته های exec ، Plaid بسیار خوب است و نیازی به نسخه دیگر نیست. گفته شد ، با رقابت در بازار EV همچنان به تکثیر و هیجان انگیز مدل های جدید مانند Cybertruck و Roadster – اتومبیلی که قرار بود برای اولین بار عملکرد "Plaid" EV – که هنوز در حال توسعه است ، مطمئناً تسلا می تواند از جعبه اتومبیل هاله حتی بهتر برای تبلیغ استفاده کند. . همانطور که Autoblog متذکر می شود ، قیمت در چند روز گذشته حدود 10،000 دلار افزایش یافته است و به 129،990 دلار یا حدود 50،000 دلار بیشتر از یک مدل سدان استاندارد رسیده است. برای کسانی که نیاز به اقناع بیشتری دارند یا فقط می خواهند ببینند که EV سریع چه حرکتی دارد ، یک رویداد تحویل برای Plaid قرار است امشب در ساعت 11:15 بعد از ظهر شروع به پخش کند.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول