Otterbox یک باتری کنترل کننده Xbox ساخته است که می تواند در اواسط بازی خاموش شود


اگر بازیکن PlayStation یا Nintendo Switch هستید ، می دانید که اگر در اواسط بازی شارژ کنترلر شما تمام شود ، باید سیم را نزدیک خود نگه دارید. اگر یک گیمر Xbox هستید ، کمی پیچیده تر است – این گیم پدها هنوز به باتری های AA اعتماد می کنند ، در حالی که در صورت لزوم می توانید به راحتی در یک مجموعه جدید ظاهر شوید ، ممکن است مجبور شوید کنترلر را دوباره روی کنسول خود هماهنگ کنید ، که می تواند یک دردسر واقعی وقتی وسط مسابقه باشید. OtterBox ، كه به خاطر محافظهایش بیشتر مشهور است ، اکنون به دنبال این است كه تجربه شارژ شما را با باتریهای Power Swap Controller خود بی نظیر سازد. مشکل مشترک قطع ارتباط با سیستم هنگام سوئیچ کردن. در عوض ، Otterbox به یک قفس رسید که شما آن را به محفظه باتری وصل می کنید ، و سپس هر باتری در آن قرار می گیرد. کلید یک تعویض بدون درز ، سلول ذخیره کوچک در قفس است ، که برق را برای کنترل کننده برای مدت زمان 30 ثانیه حفظ می کند ، که تقریباً زمان کافی برای بیرون کشیدن باتری تخلیه شده و جایگزینی آن با یک باتری تازه از حوض است. [19659003] Power Swap Controller Battery from rear ” data-uuid=”c02ed754-bdc3-3021-a67f-787574da79b0″/>

OtterBox

هر باتری دارای یک نشانگر باتری کم بر روی خود است بنابراین شما می توانید سر اضافی برای تغییر بسته داشته باشید. شما با پیامی روی صفحه یا کنترل کننده بی پاسخ غافل نخواهید شد. باتری ها را می توان با یک دست نیز بیرون زد ، بنابراین در واقع هرگز مجبور نیستید که بازی را متوقف کنید.

هر مجموعه 60 دلاری با دو باتری ارائه می شود ، بنابراین از جعبه درست یک عدد برای بازی و یکی دیگر برای آماده سازی در شارژر دارید . یک اسکله وجود دارد که همزمان هر دو را خاموش می کند ، اگرچه می توانید کابل USB-C موجود را نیز برای شارژ باتری در کنترل کننده متصل کنید. همچنین در این بسته دو قفس وجود دارد ، یکی برای دسته بازی Xbox One و دیگری برای Xbox Series X | S ، بنابراین لازم نیست نگران خرید مجموعه "مناسب" برای سیستم خود باشید ، یا مجبور شوید یک جعبه را انتخاب کنید. اگر تصمیم دارید بعداً کنسول خود را به روز کنید ، جایگزین شوید.

 Power Swap Controller Battery in gamepad

OtterBox

حتی اگر Xbox ندارید ، بازهم می توانید از باتری های Power Swap Controller بهره مند شوید ، با رایانه های رومیزی ویندوز و مک و حتی موبایل سازگار هستند – Otterbox اطمینان حاصل کرد که باتری جدید با کلیپ بازی موبایل که در ژانویه معرفی شده تداخل نداشته باشد. و فضای اضافی در Gaming Carry Case شرکت باید به اندازه کافی برای حمل باتری و کابل های اضافی شما نیز باشد.

باتری های کنترل کننده تعویض برق OtterBox از 15 ژوئن در otterbox.com در دسترس خواهند بود همچنین می توانید آنها را در microsoft.com و آمازون نیز مشاهده کنید. و این مبلغ 60 دلار برای کل مجموعه است. در حال حاضر باتری ها به خودی خود فروخته نخواهند شد ، اما اگر این راه حل جدید شارژ خاموش شود ، دور از ذهن نیست.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول