سنسور جدید دوربین 50 مگاپیکسلی سامسونگ دارای کوچکترین پیکسل های موجود است


سامسونگ با جدیدترین سنسور دوربین تلفن هوشمند خود محدودیت هایی را در اندازه پیکسل ایجاد می کند. Isocell JN1 50 مگاپیکسل را در یک قالب کوچک 1 / 2.76 اینچی برای اندازه پیکسل فقط 0.64 میکرومتر قرار می دهد. این به طور قابل توجهی کوچکتر از 0.7 میکرومتر پیکسل موجود در سنسور 43.7 مگاپیکسلی Isocell Slim GH1 آن است که در سال 2019 منتشر شد. "Isocell JN1 جدید با 0.64 میکرومتر قادر است به براقترین تلفن های هوشمند فردا با وضوح فوق العاده مجهز شود. عکس های موبایل ، "مدیر اجرایی سامسونگ الکترونیک ، داکیون چانگ گفت.

اندازه سنسور کوچک برای تنظیمات دوربین های چندگانه مفید خواهد بود ، به طراحان تلفن های هوشمند اجازه می دهد تا بسته به نوع دوربین ، از سنسور برای جلو ، فوق عریض ، تله یا دوربین های استاندارد استفاده کنند. سامسونگ گفت: این امر همچنین ضخامت ماژول دوربین را حدود 10 درصد کاهش می دهد.

مشکل پیکسل های کوچک این است که آنها نمی توانند به اندازه پیکسل های بزرگتر نور جمع کنند. بنابراین ، برای عکسبرداری در نور کم ، این سنسور چهار پیکسل را در یکجا ترکیب می کند ، چهار برابر نور را افزایش می دهد در حالی که وضوح سنسور را به 12.5 مگاپیکسل کاهش می دهد. علاوه بر این ، از فناوری جدید Isocell 2.0 سامسونگ استفاده می کند که جایگزین سد فلز می شود بین فیلترهای رنگی با ماده ای که باعث کاهش نور می شود ، حساسیت را تا 16 درصد افزایش می دهد.

سنسور جدید همچنین دارای "فوکوس اتوماتیک دوگانه فوق العاده PD" (تشخیص فاز) سامسونگ با دو برابر تراکم پیکسل تشخیص فاز است که باعث بهبود عملکرد AF در شرایط کم نور می شود. این سنسور جدید همچنین از فیلم 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه یا فول اچ دی با سرعت 240 فریم بر ثانیه پشتیبانی می کند. سامسونگ گفت JN1 اکنون در حال تولید انبوه است ، بنابراین انتظار می رود که به زودی در گوشی های هوشمند جدید ظاهر شود.

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول