تامین کننده گوشت JBS 11 میلیون دلار به مهاجمان باج افزار خود پرداخت کرد


غیر از Colonial Pipeline ، بزرگترین حمله اخیر باج افزار JBS را هدف قرار داد ، یک تامین کننده گوشت که مسئول یک چهارم کل پردازش گوشت در ایالات متحده است. اواخر هفته گذشته این شرکت گفت که فعالیت های آن دوباره آنلاین است و اکنون تأیید کرده است که پرداخت "معادل 11 میلیون دلار باج در پاسخ به هک جنایی علیه فعالیت هایش". [19659002] مدیر عامل شرکت آندره نوگیرا در بیانیه ای گفت که "ما احساس کردیم این تصمیم باید گرفته شود تا از هر گونه خطر احتمالی برای مشتریان ما جلوگیری کند." مشخص ترین اطلاعات در مورد اینکه چرا JBS به مهاجمین پول پرداخت کرده است نیز در بیانیه است ، زیرا این شرکت گفت که "در تلاش است" هرگونه مسئله پیش بینی نشده مربوط به حمله را کاهش دهد و اطمینان حاصل کند که هیچ اطلاعاتی از اطلاعات خارج نشده است. " مدیر عامل شرکت در گفتگو با وال استریت ژورنال گفت که علی رغم تلاش های موفقیت آمیز برای بازیابی اطلاعات ، کارشناسان نمی توانند قول دهند که حمله مجدداً حمله نخواهند کرد.

در حالی که اکنون می دانیم که بخش قابل توجهی از استعمار پرداخت بیت کوین خط لوله توسط feds ردیابی و ضبط شد ، در این مورد در مورد هیچ گونه تلاش مشابه نتیجه ای در دست نیست.

تمام محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما انتخاب می شوند ، مستقل از شرکت مادر ما برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول