فیس بوک یک هوش مصنوعی می خواهد که بتواند "سخت ترین بازی جهان" را شکست دهد


استراتژی بی موقع ، بازی در نقش و ساخت بازی ها در سال های اخیر به زمینه های آموزشی باروری برای برش سیستم های هوش مصنوعی تبدیل شده اند ، زیرا رقبای دیجیتال به راحتی در همه چیز از StarCraft II و Dota از مخالفان انسانی خود استفاده می کنند. 2 تا Minecraft و Go. اکنون ، فیس بوک از جامعه AI برای کمک به کمک می کند تا NetHack – یکی از مشهورترین عناوین دشوار در تاریخ بازی ها – و ممکن است به رایانه ها کمک کند تا نمونه ها را با استفاده از منابع کمتر سریع تر شبیه سازی کنند.

NetHack است زیر پا زدن تاکتیکی که برای یک خزنده سیاه چال مانند سرکش عبور می کند. این بازی که ابتدا در دهه 1980 توسعه یافته بود اما امروز نیز به طور فعال به روز می شود ، انتظار ندارد شما برنده شوید – انتظار دارد که بمیرید. و خواهی مرد. دسته ای و هر بار که بازیکن از بین می رود ، کل سیاه چال به طور کامل ریست می شود. تنها راه برای به دست آوردن بهترین بازی در توانایی شما در ترکیب شانس ، حل مسئله خارج از چارچوب و مهارت های تحقیق به سبک قدیمی در NetHack Wiki است تا از بدبختی های کاوشگرانی که پیش از شما آمده اند ، بیاموزید.

بخشی از NeurIPS 2021 NetHack Challenge ، فیس بوک از محققان دعوت می کند تا سیستم های هوش مصنوعی را طراحی ، آموزش و آزاد کنند تا بتوانند "عواملی را تولید کنند که به طور قابل اعتماد بازی را شکست دهند یا (در سناریوی محتمل تر) به اندازه بر اساس یک پست وبلاگ چهارشنبه FB. با این کار ، فیس بوک امیدوار است که نه تنها این امر می تواند محیط یادگیری NetHack را به عنوان یک سیستم یادگیری تقویتی مناسب به نمایش بگذارد بلکه طیف وسیعی از راه حل های بالقوه AI / ML را در هر دو روش عصبی و نمادین امکان پذیر می کند.

"عوامل نامزد بازی می کنند تعدادی از بازی ها ، هرکدام با نقش شخصیت و مسابقه ای فانتزی به طور تصادفی ترسیم شده اند. " "برای مجموعه ای خاص از قسمت های ارزیابی برای یک نماینده ، میانگین تعداد قسمت هایی که نماینده بازی را به اتمام می رساند ، همراه با میانگین امتیاز قسمت آخر بازی محاسبه می شود. ثبت نام ها با میانگین تعداد برنده ها و در صورت تساوی ، با نمره متوسط ​​رتبه بندی می شوند. "

این مسابقه از این ماه تا 15 اکتبر برگزار می شود و برندگان در ماه دسامبر در NeurIPS اعلام می شوند.

تمام محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول