آنچه در E3 2021 انتظار می رود


پس از یک سال مرخصی ، بزرگترین کنفرانس تابستانی بازی ویدیویی از شنبه ، 12 ژوئن ، با چهار روز اخبار مهم و پیش پرده های جدید ، همه مجازی و کاملا رایگان برای تماشای روز شنبه ، 12 ژوئن ، به طور رسمی آغاز می شود. زمان E3 2021 فرا رسیده است.

انجمن نرم افزار سرگرمی E3 2020 را لغو كرد زیرا صنایع جهانی همه گیر COVID-19 در سراسر جهان تعطیل شد. علی رغم خاموش بودن – یا حتی به همین دلیل – بازار بازی های ویدیویی یک سال رکورددار بود و هر دو سونی و مایکروسافت کنسول های نسل نهم خود ، PlayStation 5 و Xbox Series X را در پایان راه اندازی کردند. در سال 2020.

امسال E3 دوباره روشن شده و کاملاً دیجیتالی است و در سایت های پخش زنده از جمله Twitch و YouTube برگزار می شود. بر خلاف سال های گذشته ، حضور کاملا رایگان است و این نمایش از 12 ژوئن تا 15 ژوئن برگزار می شود ، و در آن تاریخ ها تعداد اندکی رویداد مرتبط با آن پاشیده شده است. بنابراین ، در اینجا خلاصه ای از جالب ترین ویترین های E3 2021 و حوالی آن آورده شده است:

 E3 2021

ESA

همه چیز از چهارشنبه ، 9 ژوئن آغاز خواهد شد ، بازی ، Battlefield 2042 . ما پیش پرده جدید و تمام جزئیات مربوط به Battlefield 2042 در مقاله تجزیه و تحلیل خود را داریم ، اما در اینجا خلاصه ای ذکر شده است: PC ، Xbox Series X / S و PlayStation 5 ، با تعداد پخش کننده های کمتر در کنسول های نسل قبلی. جت ها و هلی کوپترها ، رویدادهای آب و هوایی پویا و لباس های بال ، به علاوه یک سیستم کلاس جدید وجود دارد. در هنگام راه اندازی هیچ رویال نبرد وجود ندارد ، اما حالت های چند نفره مورد علاقه طرفداران Conquest و Breakthrough دوباره بازگشت. Battlefield 2042 در تاریخ 22 اکتبر برگزار می شود.

بعد ، در ساعت 2 بعد از ظهر ET در پنجشنبه ، 10 ژوئن ، جشنواره بازی های تابستانی اجرا می شود. این نمایش بزرگی است که به میزبانی جف کیلی برگزار می شود و تعداد بیانیه های غافلگیرانه و پیش پرده ای از جمله نمایشگاه روز Devs از Double Fine و iam8bit تضمین شده است. ما همچنین می دانیم که Weezer قصد دارد آهنگ جدیدی از یک بازی ناشناخته را اجرا کند و Jeff Goldblum بنا به دلایلی در آن حضور پیدا می کند. نه اینکه ما شکایت داریم.

جمعه ، 11 ژوئن نسبتاً آرام است. این کار با ارائه از Netflix در ساعت 12:00 ET ، با اولین تریلر از نمایش ها و فیلم ها بر اساس ویژگی های بازی ویدیویی آغاز می شود. نتفلیکس عناوین خاصی را از جمله The Witcher ، The Cuphead Show! ، Castlevania و Resident Evil را تحریک کرده است. و سپس در ساعت 3 بعدازظهر ET ، شرکت مادر دیپ سیلور ، Koch Media ، جریانی را میزبانی خواهد کرد ، اما قطعاً اخبار درباره Saints Row ، Metro ، Dead Island یا Timesplitters را نشان نخواهد داد. در تاریخ شنبه ، 12 ژوئن ، با یک کنفرانس که از ساعت 3 بعدازظهر شروع می شود. Ubisoft بازی ای را که در گذشته با نام Rainbow Six Quarantine شناخته می شد ، به نمایش می گذارد ، که قرار بود در اوایل سال 2020 راه اندازی شود ، اما می دانید یک قرنطینه جهانی در زندگی واقعی به تأخیر افتاد. این استودیو همچنین با بررسی دقیق Far Cry 6 ، بحث درباره به روزرسانی های Assassin's Creed: Valhalla و Rainbow Six: Siege ، و صحبت درباره Mythic Quest ، سری جذاب Apple TV + که Ubisoft به طور مشترک تولید می کند. این استودیو هیچ اطلاعاتی درباره بازسازی Prince of Persia به اشتراک نمی گذارد. و سپس ساعت 4:30 بعد از ظهر ET روز شنبه ، Devolver Digital یک برنامه زنده را با ترکیبی خاص از هجو ، خشونت ، کمدی و بازاریابی مستقیم و با تمرکز بر فهرست بازی های برجسته ایندی برگزار می کند. قابل ذکر است ، درست قبل از هفته E3 ، Devolver بازنشر مجدد پیام را در سال 2017 با عنوان "هیچ خط داغ میامی 3 وجود ندارد" آنچه را که می خواهید انجام دهید.

 Xbox E3 2021 تاریخ

Xbox

را ذخیره کنید یکشنبه ، 13 ژوئن ، روز بزرگ است. در ساعت 13:00 ET ، Xbox و Bethesda كنفرانس مطبوعاتی مشترکی برگزار می كنند ، اولین آنها از زمان خریداری Xbox توسط ZeniMax Media ، شركت مادر id software ، Arkane Studios ، Tango Gameworks و البته Bethesda. این نمایش 90 دقیقه طول می کشد و روی بازی ها تمرکز خواهد کرد که خبر خوبی برای دارندگان Xbox X است. ایکس باکس را در چند سال گذشته صرف استودیوهای با استعداد کرده است ، گرچه سری X تاکنون از نرم افزارهای منحصر به فرد استفاده نکرده است. به نظر می رسد که رویداد Xbox و Bethesda به ویژه Halo: Infinite را برجسته خواهد کرد.

اما این فقط برای روز یکشنبه نیست – در ساعت 3:15 بعدازظهر EQ ، Square Enix تعداد عناوین خاص خود را به نمایش می گذارد ، از جمله Fall of Babylon ، پروژه مرموز Bayonetta و Nier: Automata studio PlatinumGames. Platinum در سال 2018 و بار دیگر در سال 2018 Babylon’s Fall طعنه زد ، اما به غیر از برخی از بازی های شمشیری طیفی و Dark Souls ، جزئیات مربوط به بازی کم بود. اسکوئر همچنین قصد دارد عنوان جدیدی را از Eidos-Montreal ، استودیوی مسئول Deux Ex: Human Revolution و Mankind Divided آغاز کند. شایعات حاکی از آن است که این بازی بر اساس Guardians of the Galaxy ساخته شده است. اگر این واقعیت است ، بیایید امیدوار باشیم Square بهتر از Marvel's Avengers رفتار کند.

دوشنبه ، 14 ژوئن ، تعداد معدودی سخنرانی از شرکت ها از جمله Limited Run Games ، Razer ، Capcom ارائه خواهد شد و Take-Two تعاملی. Take-Two مشخص نکرده است که چه چیزی برای نمایش به ارمغان خواهد آورد ، اگرچه ESA می گوید این استودیو میزبان یک میزگرد درباره تنوع ، عدالت و شمول است. به نوعی ، من فکر نمی کنم که این شامل اخبار Grand Theft Auto باشد.

و سرانجام ، درست مثل زمان های گذشته ، نینتندو میزبان آخرین کنفرانس مطبوعاتی اصلی E3 در سه شنبه ، 15 ژوئن در 12:00 ET این جریان زنده Nintendo Direct روی بازی های Switch متمرکز خواهد بود و طرفداران امیدوارند که بتوانند به روزرسانی عناوین پرمخاطب از جمله Metroid Prime 4 ، Bayonetta 3 و عاقبت Breath وحشی . نینتندو از وجود Metroid Prime 4 در سال 2017 خبر داد و دو سال بعد ، توسعه دهندگان گفتند که همه چیز را دور ریخته و از ابتدا شروع به توسعه می کنند. از آن زمان اخبار ساکت بوده است. این داستان مشابه با Bayonetta 3 و دنباله Breath of the Wild است – سالها است که نینتندو به روزرسانی های این بازی ها را ارائه داده است ، حتی اگر تقاضا همچنان بالا باشد. اگر این بازی ها در رویداد E3 Nintendo ظاهر نشوند ، طرفداران عصبانی خواهند شد. خوب ، به اندازه عصبانیت دسته ای از معتادان Animal Crossing عصبانی است.

اگرچه نینتندو به طور خاص اعلام کرده است که پخش زنده آن در مورد نرم افزار سوئیچ خواهد بود ، اما همچنین شایعاتی مبنی بر کنارگذاشتن نسخه جدید و پیشرفته سوئیچ توسط شرکت وجود دارد E3 حتی شروع می شود.

 E3 2021

ESA

این اساساً برای E3 2021 است. بار دیگر ، سونی در آنجا نخواهد بود – اما Engadget حضور خواهد داشت. برای چهار نمایش میزبان پخش جریانی مستقیم خواهیم بود: شروع بازی تابستان بازی ، Ubisoft ، Xbox و Nintendo. من و همکارانم همراه شما تماشا خواهیم کرد و در طول مسیر تفسیر و تحلیل ارائه می دهیم. و اگر Bayonetta 3 را نبینیم احتمالاً کمی گریه خواهیم کرد.

همه محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول