Arturia FX Collection 2 بسته 22 افزونه «شما واقعاً استفاده خواهید کرد» بسته نرم افزاری


Arturia هرگز ضروری نبوده که ضروری است که آزمایشگاه آنالوگ یا حتی شرکت ضروری است. پانزده افزونه افکت با قیمت 399 دلار به همان اندازه معامله مشخص نیست. اما ، 22 جلوه … که به نظر می رسد معامله بسیار بهتری باشد.

FX Collection 2 15 پلاگین اصلی را می گیرد – هر سه فیلتر ، تأخیر ، ریورب ، پیش آمپ ها و کمپرسورها – سپس چهار اثر تعدیل از جمله اضافه می کند. ، و سه جلوه اتوبوس ، از جمله یک اثر مبتنی بر کمپرسور استریو Neve ترد و دیگری مبتنی بر کنسول پخش 70s زیمنس.

این جلوه ها همه عالی هستند. و اگر تا به حال از هر یک از شبیه سازی های نرم افزاری دقیق Arturia استفاده کرده اید ، می دانید چه انتظاری دارید. سخت افزاری که از هر افزونه الهام گرفته شده صادقانه بازسازی شده و سپس با کنترل هایی که در زیر یک پنل "پیشرفته" مخفی شده اند ، بی سر و صدا گسترش می یابد. اما زیبایی شناسی سازگار است. اگر شما علاقه زیادی به طراحی اسکیومورفیک ندارید ، احتمالاً ظاهر این FX را دوست نخواهید داشت. اما نگران نباشید ، صداها احتمالاً شما را برنده خواهند کرد.

 Arturia FX Collection 2

Arturia

در حالی که Comp DIODE-609 و EQ SITRAL-295 (به ترتیب شبیه سازی های Neve و Siemens) هر دو صدا هستند عالی است ، Bus FORCE احتمالاً مورد علاقه من برای جلوه های جدید است. این یک افزونه کاملاً اصلی است که توسط Arturia طراحی شده و ترکیبی از EQ ، محدود کننده ، کمپرسور و اشباع کننده است. در واقع ، شما می توانید آن را در هر مسیر یا استاد خود سیلی بزنید و تنظیمات بسیار خوبی را با آن انجام دهید.

من خصوصاً عاشق قسمت اشباع مدار هستم. من مکنده صدای ریز و تحریف شده هستم و این افراد را با افتضاح به ارمغان می آورد. به علاوه ، گزینه های مختلفی برای شماره گیری در حالت اشباع و اوردرایو به صورت جداگانه در اختیار شما قرار گرفته است و شما می توانید هارمونیک های زوج یا فرد یا هر دو را انتخاب کنید. و حتی می توانید مدار قطع را خاموش و روشن کرده و سطح کلیپ های صوتی خود را تنظیم کنید. هرچند من می گویم که قطع کردن حتی برای سلیقه من خیلی سخت است. صدای دیجیتال کمی بیشتر از اشباع مستقیم و بیش از حد است.

 Arturia FX Collection 2

Arturia

صحبت از کرانچ است ، پلاگین با گزینه های preamp جدید به روز شده است که به شما امکان می دهد تمیزتر یا تمیزتر شوید. کثیف تر من قبلاً علاقه زیادی به این تفریح ​​ داشتم ، و افزودن یک پیش تقویت کننده ژرمانیوم مدل شده باعث می شود بیشتر از قبل آن را دوست داشته باشم. اگر ترجیح می دهید از پیش تقویت کننده اصلی و ژرمانیوم بگذرید ، می توانید مدار پیش آمادگی را نیز کاملاً خاموش کنید. سپس می توانید خودتان را بیاورید یا فقط آن را واضح و تمیز نگه دارید.

بقیه جلوه ها به هیچ وجه تغییر نمی کنند ، اما آموزشهای جدیدی در برنامه وجود دارد که به شما کمک می کند زمین را بدست آورید ، یک مرورگر از پیش تعیین شده ساده که از مجموعه V و 200 ایستگاه از پیش تنظیم شده جدید گرفته شده است.

در حالی که عدم وجود به روزرسانی های عمده افزونه های موجود برای برخی از کسانی که قبلاً مجموعه FX را دارند ، برای برخی از تازه وارد مجموعه هایی که برنده شده است ، برای برخی از آنها مهم نیست. مهم نیست ، ، ، و غیره همه هنوز در اینجا هستند و همه هنوز هم فوق العاده به نظر می رسند.

همه با هم باعث می شود یک نسخه کاملاً خوب ارتقا پیدا کنید. و تا 25 ژوئن FX Collection 2 با قیمت 299 دلار به فروش می رسد که جذابیت آن را بیشتر می کند.

 Arturia FX Collection 2

Arturia

تمام محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما انتخاب می شوند ، مستقل شرکت مادر ما برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول