شبکه "Find My" اپل دستگاه های iOS 15 را حتی اگر خاموش یا پاک شده باشند ، پیدا می کند


جلسه توجیهی WWDC 2021 اپل به پایان رسیده است ، اما لیست ویژگی های جدیدی که به سیستم عامل های آن می آیند به اندازه کافی طولانی است که بسیاری هنوز ظاهر می شوند. بخشی برای توجه به iOS 15 Preview تغییرات ایجاد شده در "Find My" را توضیح می دهد.

 iOS 15 جزئیات من را پیدا کنید

Apple

غیر از افزودن مکانهای پخش جریانی تماس کسانی که مکان خود را با شما به اشتراک می گذارند ، یافتن iPhone یا iPad شما در گم شدن یا دزدیدن آیفون یا آی پد شما بسیار آسان تر است. حتی اگر کسی آن را پاک کند ، تا زمانی که فعال سازی قفل فعال باشد ، دستگاه همچنان اطلاعات شما را در صفحه Hello نشان می دهد و به افراد می گوید که این دستگاه توسط مالک واقعی آن قابل ردیابی است.

طبق گفته اپل ، ویژگی Find My اکنون دستگاه ها را حتی پس از خاموش شدن نیز پیدا خواهد کرد. صفحه مطبوعات و پیش نمایش دقیقاً نحوه عملکرد را توضیح نداده است ، بنابراین مشخص نیست که آیا هنگام کم شدن شارژ باتری / مصرف دستگاه می توانید آخرین پینگ را از جایی که دستگاه بود انتظار داشته باشید یا نوع کمتری وجود دارد ردیابی بلوتوث با قدرت که حتی در صورت خاموش بودن تلفن شما روشن می ماند. 9to5Mac تصویری از پنجره بازشو دارد که در صورت کمبود دستگاه iOS 15 برای اطلاع مالکان از ویژگی های جدید ردیابی ظاهر می شود.

سایر موارد اضافی به شما کمک می کند AirPods Pro یا AirPods Max گمشده را پیدا کنید ، در حالی که هشدارهای جدایی اگر "دستگاهی ، AirTag یا مورد شخص ثالث سازگار را پشت سر بگذارید" به شما اطلاع می دهد.

تمام محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما انتخاب می شوند ، مستقل از شرکت مادر ما برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول