با کاربردهای برنامه های Smart سامسونگ آشنا شوید


۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۴

برنامه های Smart سامسونگ که به عنوان اپلیکیشن‌های کنترل و مدیریت از راه دور محصولات مختلف این شرکت کره‌ای محسوب می‌شوند به کاربران کاربردهای مختلفی را ارائه می‌دهند. در ادامه با این کاربردها آشنا می‌شویم.

شنیدن عبارت «کنترل از راه دور» احتمالا بسیاری را به یاد کنترل‌های تلویزیون می‌اندازد که یکی از اولین دستگاه‌های لوازم خانگی بودند که می‌شد از فاصله چند متری وضعیت آن را تغییر داد. امروزه اما به لطف اتصال شبکه جهانی وب تمامی لوازم خانگی دیجیتال از این قابلیت برخوردارند و می‌توان بسیاری از دستگاه‌ها را از راه دور مدیریت و کنترل کرد. مشاهده فرآیند شستشوی لباسشویی، دیدن دمای یخچال و کولر گازی خانه و تغییر آن و بسیاری از کارهای دیگری که پیش از این امکان‌پذیر نبود در حال حاضر به لطف قابلیت‌های پیشرفته در دسترس کاربران قرار گرفته است.

شرکت سامسونگ برای کنترل و مدیریت از راه دور لوازم خانگی خود برنامه‌ها و اپلیکیشن‌هایی را طراحی کرده تا کاربران در زمان خارج از خانه هم بتوانند بر کار لوازم خانه نظارت داشته باشند. اگر از دارندگان لوازم خانگی سامسونگ باشید با نصب این برنامه‌ها در گوشی های هوشمند خود می‌توانید تمامی فعالیت‌های لوازم خانگی دیجیتال خود را زیر نظر داشته باشید و در زمان بروز نقص و مشکل هم در کمترین زمان به علت اصلی پی‌ ببرید.

در ادامه مرور کوتاهی داشته‌ایم بر سه برنامه کاربردی که امکان مدیریت و کنترل از راه دور لوازم خانگی سامسونگ را فراهم می‌کند.

آشنایی با کاربردهای برنامه های Smart سامسونگ

Smart Home

برنامه های Smart سامسونگ

اپلیکیشن Smart Home سامسونگ به منظور مدیریت و نظارت بر لوازم خانگی در هر زمان و مکانی طراحی شده است. این برنامه‌ رابط کاربری ساده و روانی دارد و تمامی راهنمایی‌های لازم را به شکل تصویری در اختیار کاربران می‌گذارد. کاربران پس از وارد کردن حساب کاربری سامسونگ خود در این برنامه، فهرستی از لوازم خانگی شامل یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، مایکروفر، کولر گازی، دستگاه تصفیه هوا، جاروبرقی را می‌بینند. با انتخاب هر کدام از این دستگاه‌ها و اتصال آن به اینترنت می‌توانید وضعیت لوازم خانگی را هر لحظه و به طور زنده از روی این برنامه مشاهده کنید و آن را در هر جایی که هستید، تغییر دهید.

برنامه های Smart سامسونگ

برنامه Smart Home برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS قابل دسترسی است.

Smart Washer

برنامه های Smart سامسونگ

برنامه Smart Washer سامسونگ ویژه صاحبان ماشین‌ های لباسشویی‌ این شرکت طراحی شده و قابلیت‌هایی مثل نظارت بر عملکرد دستگاه و رفع نواقص احتمالی را در اختیار آنها می‌گذارد.

برنامه های Smart سامسونگ

در ابتدای این برنامه کاربران برای استفاده از تمامی قابلیت‌های برنامه لازم است تا حساب کاربری سامسونگ خود را وارد کنند. در صفحه اول این اپلیکیشن و در بخش Smart Control سه گزینه کنترل دستگاه در خانه (Indoor control)، کنترل از راه دور (Outdoor control) و تنظیمات اتصال مشاهده می‌شود. با انتخاب هر کدام از این گزینه‌ها کاربران می‌توانند از داخل و خارج از خانه بر عملکرد ماشین لباسشویی نظارت کنند و فرآیند شستشوی لباس‌ها را تحت نظر داشته باشند.

برنامه های Smart سامسونگ

برای زمان‌هایی که ماشین لباسشویی دچار مشکل می‌شود، در این برنامه راهکارهایی اندیشیده شده و کاربران می‌توانند به کمک بخش Smart Check علت بروز مشکل را پیدا و رفع کنند. در این بخش کاربران از طریق قرار دادن دوربین گوشی بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی می‌توانند از چگونگی رفع مشکل باخبر شوند.

برنامه Smart Washer برای گوشی‌های اندروید و iOS قابل دسترسی و نصب است.

SmartThings

اپلیکیشن SmartThings یکی دیگر از برنامه‌های کنترل از راه دور لوازم خانگی هوشمند سامسونگ است که با اتکا به قابلیت‌های اینترنت اشیا طراحی شده است. در این برنامه کاربران می‌توانند مجموعه کاملی از لوازم خانه از یخچال و ماشین لباسشویی گرفته تا اسپیکرها و تلویزیون‌ و حتی شرایط جوی و روشنایی اتاق‌ها را از راه دور کنترل و مدیریت کنند.

دستگاه‌ها و لوازم خانگی که به شبکه وای‌فای متصل می‌شوند را می‌توان به راحتی و از طریق قابلیت‌های برنامه SmartThings مدیریت کرد و بر آن عملکرد روزانه آنها نظارت داشت.


این مطلب توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا رپورتاژ آگهی ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.منبع اصلی

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های تک باز به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و این سایت مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول