ابزار برنامه نویسی iOS اپل به کاربران اجازه می دهد تا برنامه های App Store را بسازند و ارسال کنند


رویداد WWDC اپل در اخبار iPadOS 15 از جمله کلمه ای بود که می تواند یک بروزرسانی عمده را برای Swift Playgrounds آغاز کند. برای اولین بار ، توسعه دهندگان می توانند با استفاده از iPad خود برنامه های iPhone و iPad را به طور کامل در App Store بسازند و به طور مستقیم ارسال کنند.

طبق گفته به اپل ، این به روزرسانی یک جهش قابل توجه به جلو برای سیستم عامل Swift خود است ، که در سال 2016 به عنوان وسیله ای برای یادگیری اصول کدگذاری برای همه منتشر شد. البته ، این احتمالاً به این معنی است که بسیاری از موارد ساخته شده با برنامه بیش از حد پیچیده نخواهد بود.

اپل برای برنامه های دقیق تر ، Xcode را دارد ، مجموعه ای از ابزارهای توسعه دهنده كه می توانند برای ساخت نرم افزار برای اكوسیستم بزرگتر خود ، از macOS گرفته تا WatchOS گرفته تا tvOS استفاده شوند. اما ، به طور قابل توجه ، تغییر Swift Playgrounds اولین باری است که توسعه دهندگان می توانند بدون نیاز به Mac برنامه هایی را از iPad ایجاد و ارسال کنند. این حرکت بیانگر این است که این پلتفرم از یک ابزار یادگیری ابتدایی به یک برنامه اصلی توسعه برنامه تبدیل شده است. اگرچه ، برای توسعه دهندگان باتجربه ، پشتیبانی از Xcode برای iPad کافی نیست.

با معرفی Swift Playgrounds 4 در اواخر امسال ، اپل می گوید کاربران همچنین می توانند از مزایای پیشرفت برای بازدید از لیست ، تجارب جستجو ، ویژگی های دسترسی به برنامه ، جداول چند ستونی و سایر موارد.

تمام محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول