Anova's Precision Cooker Pro 200 دلار در آمازون تخفیف دارد


کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این لینک ها چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته به دست آوریم.

اکنون روش های بیشتری برای آزمایش در آشپزخانه بیش از هر زمان دیگری وجود دارد و یکی از موارد مورد علاقه ما پخت و پز در شلوغ است. اما این روشی است که به تجهیزات مناسب نیاز دارد و تهیه هر آنچه که نیاز دارید قبل از اولین تلاش شما گران است. با این حال ، آمازون دستگاه Anova Precision Cooker Pro sous vide را در حال حاضر با قیمت 199 دلار در فروش دارد – این 200 دلار از قیمت عادی آن است و به کمترین قیمت خود می رسد. این تخفیف برای مدت زمان محدود است ، بنابراین مشخص نیست که چه مدت دوام خواهد آورد. شما همچنین برای پختن در خلا به ظرفی به اندازه کافی بزرگ احتیاج دارید و ظرف اجاق گاز 12 لیتری اجاق گاز Anova نیز تخفیف خورده است – در حال حاضر 50 دلار یا 10 دلار تخفیف است.

خرید Precision Cooker Pro از آمازون – 199 دلار خرید ظرف 12 لیتری اجاق گاز دقیق در آمازون – 50 دلار

استفاده از sous vide شامل قرار دادن مواد غذایی در یک کیسه قابل بسته شدن در آب گرم است. Precision Cooker Pro و ماشین آلاتی مانند آن آب را در دمای دقیق نگه می دارند و دائماً آن را گردش می دهند و این می تواند از جلوگیری از پخت و پز بیش از حد مواد غذایی جلوگیری کند. دستگاه Anova به ظرف آشپزی شما متصل می شود (مانند ظرف 12 لیتری یا قابلمه بزرگ دیگری که ممکن است از قبل داشته باشید) و سپس می توانید تنظیمات آشپزی را با استفاده از کنترلهای دستگاه یا از طریق WiFi از برنامه همراه Anova شخصی سازی کنید.

The Precision Cooker Pro پیشرفته ترین فیلم در مجموعه Anova است. با استفاده از 1200 وات نیرو تا 20 گالن آب گرم می شود و قبل از خاموش شدن 10 هزار ساعت به طور مستقیم کار می کند. گرچه به نظر می رسد این قدرت برای یک آشپز خانگی بسیار زیاد باشد ، اما برای افرادی که هر روز آشپزی می کنند و کسانی که دوست دارند سرگرمی کنند گزینه بسیار خوبی است. همچنین ، این فروش باعث می شود Precision Cooker Pro تقریباً به همان قیمت ارزان قیمت استاندارد اجاق گاز دقیق ، که در حال حاضر 191 دلار است ، کاهش یابد. با توجه به انتخاب بین این دو با این تخفیف ، نسخه قدرتمندتر راهی برای انتخاب است. اگر هنوز مطمئن نیستید که در آشپزخانه خود از چه مقدار برنامه استفاده می کنید ، می توانید از Precision Cooker Nano ، دستگاه 750 وات Anova ، انتخاب کنید که در حال حاضر با قیمت 126 دلار عرضه می شود (اگرچه ما در گذشته 99 دلار آن را دیده بودیم.]

برای آخرین معاملات فناوری و مشاوره خرید EngadgetDeals را در توییتر دنبال کنید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول