ایلان ماسک می گوید تسلا مدل S Plaid + لغو شده است


شاید مجبور باشید از رانندگی با سوپراسپرت تسلا مدل S Plaid + سدان دست بکشید. ایلان ماسک به پیروان توییتر گفت که تر و تمیز Plaid + "لغو" می شود زیرا مدل "منظم" Plaid قریب الوقوع با قیمت پایین "خیلی خوب" است. وی ادعا كرد كه این سریعترین اتومبیل تولیدی تاكنون است.

ما از تسلا نظر خواسته ایم. تر و تمیز Plaid + از همان زمان نوشتن در ابزار تنظیم کننده خودروساز ذکر شده است ، گرچه خاکستری شده است (همانطور که مدتی است وجود دارد) و برای پیش خریدها در دسترس نیست.

احتمال دارد این یک شوخی باشد ، اگر چنین بود SEC از راضی نبود. اگرچه این یک حرکت کاملاً غیرمنتظره نخواهد بود. Plaid + قرار بود سریعتر باشد ، اما تفاوت زیاد تضمین نشده بود. شما می خواهید بیش از هر چیزی آن را با دامنه اضافه شده (بیش از 520 مایل در مقابل 390) خریداری کنید ، و تسلا ممکن است هر نوع به روزرسانی باتری را به مدل های آینده تبدیل کند.

همچنین سوال همپوشانی محصول نیز وجود دارد. نسل بعدی رودستر قرار بود عملکرد تسلا بدون هیچ گونه مصالحه ای تا زمان نمایش مدل S Plaid + باشد – چهار درب آشپزخانه خطوط را تار کرد و دلیل وجود رودستر را به چالش کشید. این ممکن است فضا را برای رودستر رقم بزند ، و درصورتی که سریعترین وسیله نقلیه تسلا را بخواهید به عنوان انتخاب واضح انتخاب کند.

تمام محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول