اپل افزونه های وب Safari را به آیفون و آیپد می آورد


همراه با مجموعه ای از به روزرسانی های حریم خصوصی ، اپل در جریان سخنرانی WWDC ویژگی های بیشتری را برای Safari اعلام کرد. از جمله این موارد ، آوردن برنامه های افزودنی وب به Safari در iPad و iPhone است.

به لطف یک نوار برگه دوباره طراحی شده و همچنین گروه های برگه ، مدیریت برگه ها و ویندوز آسان تر خواهد بود. زبانه ها جمع و جورتر هستند و برای اطلاعات بیشتر در مورد صفحه وب فعال می توانید روی نوار آدرس ضربه بزنید. نوار برگه برگه های شما ، نوار ابزار و قسمت جستجو را در یک فضا ترکیب می کند. همچنین همان رنگ صفحه وب مورد استفاده شما را می گیرد.

 Safari در macOS Monterey و iOS 15

Apple

از لحاظ ظاهری ، گروه های تب مانند نشانک های فعال عمل می کنند و به کاهش آشفتگی کمک می کنند. آنها را در نوار کناری سمت چپ Mac پیدا خواهید کرد. آنها در همه دستگاه های شما همگام سازی می شوند و شما قادر خواهید بود گروههای برگه را با دیگران به اشتراک بگذارید.

در iOS 15 ، نوار برگه اصلاح شده در پایین صفحه ظاهر می شود. با ضربه زدن ظاهر می شود و وقتی شروع به پیمایش می کنید ، iPhone دوباره آن را پنهان می کند. همچنین می توانید از نوار به برگه های مختلف بروید.

همه محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول