Fossil ساعتهای موجود را به سیستم عامل Wear OS جدید ارتقا نمی دهد


تصور نکنید ساعت هوشمند Wear OS فعلی شما از همکاری Google با سامسونگ بهره مند خواهد شد. گرگ مک کلوی و استیو پروکوپ ، مدیران فسیل ، در مصاحبه ای به CNET به CNET گفتند كه ساعتهای Wear OS موجود این شركت ، نسخه های نرم افزاری را كه مجدداً اصلاح شده اند ، ارتقا نخواهند داد. متأسفانه Fossil Gen 5 شما با یک رابط کاربری پیری گیر کرده است.

اگر می خواهید از مچ دستان Fossil با استفاده از جدیدترین نرم افزار استفاده کنید ، باید هزینه کنید. مک کلوی گفت که این شرکت قصد دارد یک ساعت ممتاز "Fossil" (جن 6) را هدایت کند تا در پاییز شارژ شود و مارک های فرعی مانند مایکل کورس و اسکاگن معادل آن را آزاد کند. پروكوپ گفت: "این دستگاه از برخی" به روزرسانی های سخت افزاری بسیار مهم "برخوردار است. مک کلوی افزود که ساعتهای هوشمند تمام عیار "بسیار موفق تر" از مدلهای ترکیبی بوده اند ، که نشان می دهد این ترکیبات آنالوگ-دیجیتال در آینده مورد توجه نخواهد بود.

قطع ارتقا نشان می دهد ساعتهای جدید مبتنی بر Wear جدید سیستم عامل یک جهش قابل توجه برای این پلتفرم محسوب می شود ، اما همچنین گوگل ، سامسونگ و مارک هایی مانند Fossil ریسک های محاسبه شده ای را متحمل می شوند. به نظر می رسد که اگر شانس جذب بیشتر خریداران در آینده را بهبود بخشد ، حاضر به ترک صاحبان فعلی هستند.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول