کارت گرافیک های ایسوس سری RTX 3080 TI و RTX 3070 TI معرفی شدند


۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۹

کارت گرافیک های ایسوس سری RTX 3080 TI و RTX 3070 TI معرفی شدند. در ادامه با مشخصات و امکانات کارت گرافیک های جدید Asus آشنا می‌شویم.

پس از درخشش قدرتمندترین تراشه گرافیکی دنیای یعنی Geforce RTX 3090، در کامپیوتکس امسال بار دیگر NVIDIA از تراشه‌های قدرتمند جدید خود در قالب RTX 3080 TI و RTX 3070 TI برای سیستم‌های رده بالا و میان رده‌ای که خواهان قدرت بیشتر پردازش گرافیکی در کنار هسته‌های CUDA، RT و Tensor بیشتر نسبت به مدل‌های قبلی معرفی شده NVIDIA یعنی RTX 3080 و RTX 3070 معرفی کرده است.

در این بین، ایسوس به عنوان بزرگترین شریک تجاری NVIDIA، با افتخار این تراشه‌های جدید را در قالب کارت گرافیک‌های اختصاصی سری ROG STRIX، ROG STRIXX LC و TUF عرضه کرده است. این محصولات جدید، قدرتمندتر، خنک‌تر و زیباتر در مقایسه با سری مرجع بوده که در ادامه با این کارت گرافیک های ایسوس آشنا می‌شویم:

معرفی کارت گرافیک های ایسوس RTX 3080 TI و RTX 3070 TI

ROG Strix LC GeForce RTX 3080 Ti – خنک‌ترین گرافیک سری ۳۰۸۰ TI

کارت گرافیک های ایسوس

با توجه به قدرت بالای تراشه GeForce RTX 3080 Ti، ایسوس راهکار خنک‌سازی موسوم به LC خود را با این تراشه جدید ترکیب کرده است تا به خواستنی‌ترین کارت گرافیک این سری نزد گیمرها تبدیل شود. این کارت گرافیک در واقع توسط یک بلاک کامل اختصاصی خنک کننده مایع در بر گرفته شده و ایسوس برای زیبایی بیشتر این قطعه خاص، نورپردازی RGB قابل آدرس‌دهی را با ترکیب طرح Cyber-Text از ROG پیاده‌سازی کرده است تا زیبایی آن دوچندان شود.

کارت گرافیک های ایسوس

یک رادیاتور ۲۴۰ میلی‌متری که با فن‌های RGB از ROG تجهیز شده به واسطه دو لوله ۶۰۰ میلیمتری اسلیو شده به پمپ خنک کننده متصل است تا دما به بهترین شکل ممکن کنترل شده و در کنار آن زیبایی کارت گرافیک و سیستم بیشتر گردد. در کنار این خنک کننده روی کارت گرافیک هم ایسوس یه فن دمنده بی صدا تعبیه کرده تا عبور مداوم هوا برای جای جای کارت گرافیک به ویژه مدار تغذیه و قطعات پشت آن در جریان باشد.

ROG Strix GeForce RTX 3080 Ti و RTX 3070 Ti – قدرت کامل به واسطه خنک کننده بادی

کارت گرافیک های ایسوس

کارت گرافیک های ایسوس ROG Strix GeForce RTX 3080 Ti و RTX 3070 Ti با بهترین راهکار خنک‌سازی به واسطه هوا که در کارت گرافیک‌های اخیر شاهد هستیم تجهیز شده‌اند. این سری با داشتن هیت سینک عظیم ۲.۹ اسلاته با دربرگیری تمام قطعات و مدار چاپی بی وقفه به بهترین حالت ممکن، خنک سازی را انجام می‌دهد. فن‌های Axial-Tech که عملکرد و دوام خود را به اثبات رسانده‌اند، با کمترین نویز ممکن جریان بهینه هوا را به سمت پره‌های هیتسینک هدایت می‌کند. صفحه محافظ پشت کارت گرافیک نیز به صورت یکپارچه و فلزی بوده تا هم دمای اجزای پشت کارت گرافیک را دفع کن و در برابر جاذبه و ورود گرد و خاک به قطعات حساس پشت کارت گرافیک محافظت نماید.

کارت گرافیک های ایسوس

به منظور زیبایی بیشتر هم آرایه ای از نورپردازی Aura Sync توسط LEDهای قابل آدرس دهی در لبه بیرونی کارت گرافیک‌ها وجود دارد و سطح فلزی این کارت گرافیک‌ها هم با نقش Cyber-Text از ROG زیباتر شده است.

TUF Gaming GeForce  RTX 3080 Ti و RTX 3070 Ti- آماده برای گیمینگ تمام عیار

کارت گرافیک های ایسوس

ظاهر خاص با چاشنی مخفی کار به سبک نظامی و طراحی خشن با استفاده از آلیاژ پولیش داده شده آلومینیومی مشکی رنگ، کارت گرافیک‌های سری TUF Gaming را به یکی از بهترین گزینه‌ها برای داشتن یک سیستم رویایی تبدیل کرده است. برای خنک سازی، ایسوس این سری را با یک خنک کننده حجیم ۲.۷ اسلاته به همراه سه فن قدرتمند Axial-Tech با عملکردی بی صدا همراه ساخته است. این سری نیز مانند مدل‌های Strix در هنگام بی‌کاری یا فشار کم در هنگام بازی‌های سبک، فن‌ها از کار ایستاده و بازی در سکوت ادامه خواهد داشت.

کارت گرافیک های ایسوس

در این سری نیز سیستم خنک کننده به طول کامل مدار چاپی را در برگرفته و حتی از آن بزرگ‌تر است. در انتهای بیرونی کارت گرافیک نیز، محفظه‌ای برای عبور هوا و دفع بهتر حرارت در نظر گرفته شده تا عملکرد خنک‌کننده به بهینه‌ترین حالت ممکن باشد. این کارت گرافیک نیز ماننده سری ROG از حفاظ فلزی یکپارچه به عنوان اسکلت کارت گرافیک بهره می‌برد. این اسکلت فلزی علاوه بر کمک به دفع حرارت، استحکام را نیز افزایش داده و در درازمدت کارت گرافیک عمر بیشتری خواهد داشت.

کارت گرافیک های ایسوس

سری جدید کارت گرافیک های ایسوس هم با فناوری Auto-Extreme  ساخته شده‌اند. این فناوری در واقع شامل خط تولید تمام خودکار ایسوس است که در محیطی کاملا بسته و ایزوله عملیات تولید کارت گرافیک توسط ماشین انجام می‌پذیرد. خازن‌ها و قطعات به کار گرفته شده در این سری نیز از جان‌سخت‌ترین قطعات الکترونیکی بوده که طور اختصاصی در کارت گرافیک های ایسوس دیده می‌شود. در کنار این فناوری‌ها و قطعات با دوام، ایسوس با پایش ۱۴۴ ساعته خیال کاربران را از لحاظ کیفیتی بی نقص و دوامی استثنایی آسوده ساخته است.


این مطلب توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا رپورتاژ آگهی ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.منبع اصلی

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های تک باز به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و این سایت مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول