دیوان عالی کشور دامنه یک قانون اساسی ضد هک را محدود می کند


قانون کلاهبرداری و سو Ab استفاده رایانه ای ممکن است در آینده چندان مورد استفاده قرار نگیرد. The Verge می گوید دیوان عالی کشور با صدور رأی 6-3 حوزه CFAA را محدود كرده است. طبق این تصمیم ، مواردی را که کسی در حال سو ab استفاده از شبکه ای است که اجازه دسترسی به آن را دارد ، شامل نمی شود. آنها هنوز هم ممکن است در برخی شرایط با اتهامات دیگری روبرو شوند ، اما نقض قانون نیست.

این حکم در پرونده ای مربوط به افسر سابق پلیس جورجیا ناتان ون بورن صادر شد. وی با گرفتن 5000 دلار برای یافتن پلاک یک زن در یک پایگاه داده به نقض CFAA متهم شده بود ، اما وکلای وی اظهار داشتند که وی به دلیل داشتن اجازه دسترسی به آن پایگاه داده قانون را نقض نکرده است.

دادگستری ایمی کونی بارت ، كه نظر دادگاه را ارائه داد ، ادعا كرد كه اجازه دادن به تعريف گسترده تري تبعات جدي دارد. عدالت گفت: "میلیون ها نفر" می توانند به راحتی به دلیل خم کردن یا شکستن قوانین مانند CFAA به اتهامات CFAA برخورد کنند.

این حکم می تواند مانع استفاده دادستان ها از CFAA به عنوان جبرانی برای جرایم رایانه ای شود ، برای ذکر آنچه که شخصی به آن دسترسی دارد را روشن کنید. بنیاد مرز الکترونیکی همچنین تصمیم را پیروزی محققان ، روزنامه نگاران تحقیق و سایر افرادی که ممکن است نیاز به تحقیق در شبکه ای برای مسائل امنیتی یا اطلاعات مهم داشته باشند ، خواند. در حالیکه EFF استدلال می كرد كه دادگاه باید قانون را برای پاسخ دادن به س questionsالات در مورد نیاز به "از بین بردن مانع دسترسی فناوری [s] محدودتر می كرد ، اما احساس كرد كه این زبان برای حفاظت از مصارف قانونی كافی است. مستقل از شرکت مادر ما توسط تیم تحریریه ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول