USAF تحویل محموله های مجهز به موشک تجاری را بررسی می کند


ارتش آمریكا در حال گسترش یك برنامه آزمایشی است كه می تواند روزی مشاهده كند كه از موشكهای قابل استفاده مجدد برای انتقال مواد و تجهیزات در سراسر كره زمین استفاده می كند. در ، پنتاگون در حال پیشروی در پروژه ای به نام Rocket Cargo است كه در آن فضاپیماهایی را مطالعه خواهد كرد كه پس از ورود مجدد به جو می توانند بر روی انواع سطوح و منابع ریز هوا فرود بیایند. نیروی هوایی طی سال 2022 درخواست را برای ادامه کار در مورد Rocket Cargo کرد. بیشتر این بودجه صرف پرداخت نمونه های اولیه ای می شود که اداره می خواهد در این زمینه و شبیه سازی ها آزمایش کند.

این پروژه "پیشنهاد جدید بودجه خود را نشان می دهد" مسیرهای جدید و روش های پرواز موشک های بزرگ ، توانایی فرود موشک در مکان های سخت و طراحی و آزمایش یک غلاف قابل انعطاف برای کاهش هوا است. "وزارت نیروی هوایی در تلاش است تا از سرمایه گذاری تجاری چند میلیارد دلاری فعلی برای توسعه بزرگترین موشک ها استفاده کند ، و با قابلیت استفاده مجدد کامل ، توانایی استفاده از یک موشک تجاری را برای تحویل محموله AF در هر نقطه از کره زمین در کمتر و بیش از یک ساعت ، با ظرفیت 100 تن. "

در این سند به طور خاص SpaceX ذکر نشده است ، اما همانطور که CNBC اشاره می کند ، موشک سنگین Starship در حال توسعه این شرکت به بهترین وجهی برای آنچه ارتش می خواهد متناسب است. همچنین هنگامی که سال گذشته کار بر روی این پروژه را آغاز کرد ، با SpaceX و همچنین Exploration Architecture Corporation همکاری کرد. مسئله این است که استارشیپ دارد و اخیراً نیز با موفقیت وجود دارد.

در هر صورت ، ارتش گزینه های خود را باز نگه می دارد. دکتر گرگ سپنجرز ، رهبر تحقیق در مورد Project Cargo ، روز جمعه گفت: "ما با تعدادی از ارائه دهندگان صحبت کردیم که می بینیم به طور بالقوه برای رقابت در این قراردادها روی میز می آیند." "SpaceX مطمئناً بارزترین است ، در این باره هیچ سوالی وجود ندارد … [but] آنچه شما می خواهید انجام دهید این است که وارد یک مدار یا یک مداری تحت حرکتی شوید ، محموله را دوباره پایین بیاورید و روی سیاره زمین قرار دهید. امروزه شرکتهای متعددی وجود دارند که این توانایی تکنولوژیکی را دارند ، نه فقط SpaceX. " ارتش گفت همچنین مایل است نامزدهای کمتری را در نظر بگیرد ، تا حدی برای تحریک فعالیت بیشتر در فضا.

تمام محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول