فیس بوک استودیوی پشت پلتفرم بازی سازی مشترک "Crayta" را خریداری می کند


بازی های واحد 2 اکنون بخشی از Facebook Gaming است. این سازنده با Crayta شناخته شده است ، پلت فرم ایجاد بازی مشترک که بر روی Unreal Engine 4 ساخته شده و سال گذشته به عنوان انحصاری Stadia راه اندازی شد. فیس بوک تیم Unit 2 را جذب خواهد کرد و اکنون صاحب فناوری خود است ، هرچند به نظر نمی رسد طرفداران جای نگرانی داشته باشند. بر اساس سوالات متداول شرکت را در مورد خرید ارسال کرد ، تیم کار در Crayta را متوقف نخواهد کرد ، و بازی همچنان در دسترس خواهد بود.

اگر شما نیستید با Crayta آشنا هستید ، این یک پلتفرم است که راهی آسان برای ایجاد بازی های شخصی خود – یا ایجاد یک بازی با همکاران – به شما می دهد ، حتی اگر نمی دانید چگونه کدنویسی کنید. پس از آن می توانید افراد دیگر را به بازی های خود بسپارید و حتی از زحمات خود درآمد کسب کنید. مطمئناً ، اگر می دانید کد نویسی را بلد هستید و از قبل در ساخت بازی تجربه دارید ، می توانید سطوح و قوانین پیچیده تری را به ذهن متبادر کنید ، اما دانش فنی لازم برای شروع نیست. در واقع فیس بوک این شرکت را خریداری کرد تا "ساخت بازی در دسترس و آسان تر باشد" و در واقع قصد دارد "مجموعه ابزار ایجاد Crayta را در بستر ابری Facebook Gaming ادغام کند تا بلافاصله تجربیات جدید را در وب سایت خود ارائه دهد".

سال گذشته وقتی پلتفرم بازی سازی به Stadia وارد شد ، به سکوی پرتاب ویژگی "سهم دولت" سرویس تبدیل شد. سهم دولت به شما امکان می دهد تا در همان نقطه دوست خود یا پخش جریانی که از طریق یک پیوند ساده تماشا می کنید ، به عنوان خود بپردازید. فیس بوک در اطلاعیه خرید خود گفت که در حال کار بر روی ویژگی مشابهی است و معتقد است که می تواند کارها را خیلی بیشتر پیش ببرد. توضیح نداد که چگونه ، اما نوشت که "منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول