با Blinkist کتابهای پرفروش را در 15 دقیقه بخوانید


این محتوا توسط حامی مالی ما امکان پذیر شده است. [نوشتهشدهاستولزوماًنظراتتحریریهEngadgetرامنعکسنمیکند

هر ساله ، به خود می گوییم که باید بیشتر بخوانیم. شاید ما بتوانیم آن کتابی را که ماه ها پیش به ما هدیه داده بودیم ، باز کنیم. شاید بالاخره یک کتاب پرفروش آمازون را عادت دهد. و با این حال ، لیست خواندن رو به رشد است.

بین زندگی شغلی و شخصی شما ، زمان کمی برای انجام فعالیت های فکری وجود دارد. آنجاست که Blinkist به درد شما می خورد. این برنامه شامل ایده های متراکم از هزاران کتاب غیر داستانی پرفروش است ، بنابراین شما می توانید با خواندن روزانه خود به روز باشید در حالی که برنامه شلوغ خود را دنبال می کنید. در حال حاضر ، می توانید – این تخفیف 285 دلاری است.

Blinkist ایده های اصلی پادکست های معروف و کتاب های غیر داستانی را شناسایی کرده و آنها را به فایل های صوتی و متن دار 15 دقیقه ای قابل هضم تبدیل می کند. شما می توانید بیش از 4500 کتاب پرفروش خلاصه شده در موضوعات مختلف از رشد شخصی گرفته تا روانشناسی را بخوانید یا به آنها گوش دهید. این اشتراک به شما امکان دسترسی نامحدود به همه موارد موجود در کتابخانه Blinkist را می دهد ، از جمله 70 عنوان جدید که هر ماه اضافه می شوند.

Blinkist فقط اطلاعات پادکست های معروف را متراکم نمی کند. کوتاه مدت 15 دقیقه ای با سازندگان اصلی تولید می شود ، بنابراین شما هیچ اطلاعاتی را که سازندگان برای شما در نظر گرفته اند از دست نخواهید داد. این تماس شخصی در قالب توصیه ها و مجموعه های سرپرستی که توسط متخصصان موضوع ارائه می شود ، ادامه دارد. حتی می توانید قسمت های مورد علاقه خود را برای مراجعه به آینده برجسته کنید و عناوینی را که از آن لذت می برید اضافه کنید یا قصد دارید بعداً آنها را بخوانید به کتابخانه شخصی خود بفرستید.

Blinkist دارای 18 میلیون کاربر است و می توانید به آن بپیوندید اکنون برای لذت بردن از پادکست های فشرده ، معنی دار و کتابهای غیر داستانی که می توانید در مدت زمان 15 دقیقه آنها را پردازش کنید ، لذت ببرید. Blinkist Premium 16 دلار در ماه است ، یا 384 دلار برای دو سال ، اما شما می توانید ، یا 73 درصد تخفیف ، با این معامله مدت زمان محدود.

قیمت ها ممکن است تغییر کنند.

] Engadget در حال همکاری با برای ارائه آخرین معاملات هدفون ، اسباب بازی ، اسباب بازی های فنی و آموزشهای شما است. این پست به معنای تایید تحریریه نیست و ما بخشی از کل فروش را بدست می آوریم. اگر در مورد محصولاتی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی س questionsالی دارید ، لطفاً با پشتیبانی StackSocial تماس بگیرید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول