اپل ، گوگل ، مایکروسافت و موزیلا برای ایجاد "دیدگاه مشترک" در مورد برنامه های افزودنی با هم همکاری می کنند


سازندگان اصلی مرورگر – اپل ، گوگل ، مایکروسافت و موزیلا – "برای پیشبرد یک سیستم عامل مشترک مرورگر" (19459004) با هم همکاری می کنند. این گروه جامعه تازه تأسیس WebExtensions توضیح داد که آنچه را که قصد انجام آن را ندارد ، "برنامه ای برای مشخص کردن ، استاندارد کردن یا هماهنگی در مورد امضا یا تحویل پسوند" ، در حالی که نوشتن ابزارهای "هسته مشترک عملکرد" ​​را برای توسعه دهندگان آسان تر می کند API ها و مجوزها. "

در حالی که سایر مرورگرهای اصلی از موتور Chromium استفاده می کنند ، به طور خاص Safari تلاش کرده است تا اکوسیستم پلاگین خود را گسترش دهد ، زیرا اپل سال گذشته ابزارهای جدیدی را برای توسعه دهندگان در WWDC منتشر کرد . اکنون با تیم های پشت Chrome ، Edge و Firefox در حال کار بر روی مشخصات است که به طور ایده آل عملکرد را افزایش می دهد و پسوندهای مخرب را از بین می برد.

اساسنامه این گروه اکنون قابل مشاهده است ، زیرا آنها در اولین پیش نویس کار می کنند

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول