کارمندان اپل در ماه سپتامبر به دفتر برمی گردند


قرارداد کار تمام وقت کارکنان اپل در خانه ممکن است در عرض چند ماه به پایان برسد. مدیر عامل غول فناوری با ارسال نامه ای به کارمندان ، از آنها خواسته است که از ماه سپتامبر به دفتر مراجعه کنند ، طبق The Verge و Bloomberg . تیم کوک گفت که انتظار می رود بیشتر افراد در روزهای دوشنبه ، سه شنبه و پنجشنبه حداقل با کار در خانه در روزهای چهارشنبه و جمعه وارد شوند.

تیم هایی که نیاز به همکاری شخصی دارند مجبورند چهار تا پنج بار در هفته بیایند ، اما جای تعجب نیست. برخی از کارمندان اپل مجبور بودند در روزهای خاصی در اوج شیوع بیماری از دفاتر شرکت کار خود را ادامه دهند ، اگرچه اکثر آنها قادر به انجام کارهای از راه دور بودند. بنا بر گزارشات ، مقامات اجرایی در این نامه نوشتند: "تماس تلفنی با ویدئو کنفرانس فاصله بین ما را کاهش داده است ، اما مواردی وجود دارد که آنها به سادگی نمی توانند تکرار شوند".

در حالی که انتظار می رود کارمندان بیشتر روزها به دفتر بیایند ، آنها با تأیید مدیر می توانند دو هفته دیگر در سال از راه دور کار کنند. بلومبرگ می گوید كه كوك در نامه خود وجود واكسن COVID-19 و كاهش میزان عفونت ویروس كرونا را ذكر كرده است. وی همچنین در گذشته به کارمندان گفته بود که ممکن است مجبور باشند تا ماه ژوئن بازگردند ، اما به نظر می رسد که جدول زمانی به عقب رانده شده است. هفته ای که بیشتر پرسنل نیز تقریباً سه روز در خارج از دفتر کار می کنند. انتظار می رود 60 درصد از نیروی کار خود هنگام بازگشایی دفاتر خود در سپتامبر در محل کار کنند ، در حالی که 20 درصد در مکان های جدید دفتر قرار دارند. 20 درصد باقیمانده می توانند به طور دائم از خانه کار کنند. در همین حال ، مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ قبلاً گفته بود که کارمندان می توانند را برای کار دائمی از راه دور درخواست کنند و 50 درصد نیروی کار شبکه اجتماعی می تواند ظرف پنج تا ده سال آینده از خانه کار کند. [19659006] کوک در نامه خود این تنظیمات انعطاف پذیر را "خلبان" خواند و افزود که در سال 2022 مورد ارزیابی مجدد قرار می گیرد. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول