ناسا تا سال 2030 دو مأموریت به ونوس می فرستد


در آغاز سال گذشته ، ناسا به چهار تیم 3 میلیون دلار به اعطا كرد كه آژانس فضایی می تواند به اعزام های كامل گسترش یابد. اکنون برنامه ریزی شده است که دو پروژه دیگر به جلو حرکت کند و یک موضوع مشترک زهره بین آنها وجود دارد. DAVINCI + به طور خلاصه و چیزی که کمتر دهانش را می فشارد. این صنعت برای گرفتن عکس هایی با وضوح بالا از سطح سیاره و ویژگی های زمین شناسی منحصر به فرد آن ، از جمله سکونت های قاره مانند ، به ونوس سفر خواهد کرد. همچنین یک "کره نزولی" مستقر خواهد شد که در جو سیاره حرکت می کند و داده های مربوط به گازهای موجود در آنجا را جمع آوری می کند. امید این است که DAVINCI + به دانشمندان کمک کند که آیا زهره را تشخیص دهند و بفهمند که چگونه این سیاره به چنین گرمخانه تبدیل شده است.

ماموریت دوم ، VERITAS یا Venus Emissivity ، رادیو علوم ، InSAR ، توپوگرافی و طیف سنجی سفر خواهد کرد به این سیاره برای ایجاد نقشه های دقیق و سه بعدی از سطح آن با استفاده از یک رادار دیافراگم مصنوعی. همچنین می تواند انتشار مادون قرمز از سطح را برای ترسیم سنگهای آن ردیابی کند ، چیزی که دانشمندان درباره آن چیز زیادی نمی دانند. با استفاده از VERITAS ، ناسا امیدوار است بتواند درک بهتری از نحوه کار نیروهای زمین شناسی در ناهید و درک اینکه چرا این سیاره متفاوت از زمین توسعه یافته است ، بدست آید. . آژانس می گوید که انتظار می رود آنها زمانی بین سالهای 2028 و 2030 از زمین پرتاب شوند. هم DAVINCI + و هم VERITAS از خود بیرون آمدند ، دانشمندان می بینند که ناسا را ​​در ماموریت های نسبتاً کم هزینه انجام می دهند. یکی از جدیدترین کارهایی که در این برنامه انجام شد.

تمام محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت اصلی ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول