برنامه رسمی E3 2021 شامل Take-Two ، Gearbox و WB Games است


با شروع E3 2021 کمی بیشتر از یک هفته دیگر ، انجمن نرم افزار الکترونیکی را برای به اشتراک گذاشته است. پخش ESA با پیش نمایش 13:00 ET شنبه ، 12 ژوئن آغاز خواهد شد ، و سخنرانی های اصلی Ubisoft و Gearbox Entertainment برای پیگیری در همان روز انجام خواهد شد.

، مایکروسافت و بتسدا کنفرانس مشترک مجازی خود را در 13 ژوئن در ساعت 1 بعدازظهر در همان روز ، طرفداران همچنین می توانند منتظر ارائه ویژه ای از و همچنین باشند. در برهه ای از پخش روز یکشنبه ، بازی های برادران وارنر نیز ظاهر می شوند. از زمان شروع [استودیو] ما چیز زیادی از استودیو نشنیده ایم. انتظار داریم در آن زمان نگاه تازه ای به بازی داشته باشیم.

در 14 ژوئن ، چندین نمایش کوچک تر در طول روز برگزار می شود ، از جمله نمایشگاه های Capcom و Grand Theft Auto ناشر سری Take-Two Interactive. ممکن است تا روز سه شنبه ، آخرین روز کنفرانس ، فکر کنید که می توانید تنظیم کنید ، اما اگر صاحب سوییچ هستید ، می خواهید برای گرفتن ظهر وقت وقت را اختصاص دهید. این شرکت گفته است که حدود 40 دقیقه وقت صرف صحبت در مورد بازی هایی خواهد کرد که در اواخر سال جاری به بازار عرضه می شوند. قبل از اینکه همه چیز را خنثی کند ، در آخرین لحظه سخنرانی های Bandai Namco و Yooreka Games ارائه خواهد شد. در دو روز آخر این رویداد ، پخش رسمی از ساعت 11:00 صبح آغاز خواهد شد.

اگر برنامه کمی نازک به نظر می رسد ، را فراموش نکنید ، و میزبان جف کیلی قول داده است "بیش از ده ها ”اولین و اعلامیه های جهانی. در هر صورت ، در بسیاری از سخنرانی ها پخش جریانی مستقیم خواهیم داشت ، بنابراین Engadget را در YouTube دنبال کنید تا این موارد را بدست آورید.

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول