YouTube اجراهای Coachella 2022 را به صورت مستقیم پخش خواهد کرد


هنگامی که Coachella سال آینده بازگشت ، شما دوباره قادر به اجرای مستقیم (به احتمال زیاد انتخاب) اجرای در YouTube خواهید بود. بستر ویدئویی متعلق به گوگل پس از دو سال غیبت به دلیل همه گیری ، به عنوان شریک رسمی جشنواره موسیقی بازگشت. مثل همیشه ، Coachella 2022 طی دو آخر هفته برگزار خواهد شد: 15 تا 17 آوریل و 22 آوریل تا 24.

قبل از لغو کامل این رویداد از آوریل به اکتبر سال گذشته موکول شد. قرار بود این عنوان توسط تعدادی از هنرمندان از جمله Rage Against the Machine ، Megan Thee Stallion و Lil Nas X تیتر شود. رویداد 2021 در ژانویه لغو شد ، حتی قبل از اینکه برگزارکنندگان فرصت معرفی مجریان را داشته باشند.

بلیط پیشرفته فروش این رویداد در تاریخ 4 ژوئن در ساعت 10 صبح PT / 1 PM ET آغاز می شود. اکنون می توانید برای دسترسی به فروش در وب سایت Coachella ثبت نام کنید ، در آنجا همچنین می توانید قیمت ها و اطلاعات مربوط به بسته های هتل و سفر را پیدا کنید. هنگامی که جشنواره برای سال 2021 اعلام شد ، برگزارکنندگان گفتند که بلیط های خریداری شده برای رویداد 2020 را ارج می نهند ، اما مشخص نیست که آیا این مسئله همچنان برای سال 2022 ادامه خواهد داشت.

اگر فقط قصد تماشای نمایش در YouTube را دارید ، ممکن است بخواهید از صفحه رسمی Coachella مراقبت کنید. پخش جریانی مستقیم در سال 2019 به سه کانال تقسیم شده بود ، اما یک ابزار برنامه ریزی وجود داشت که می تواند وقتی یکی از اقدامات انتخابی شما به مرحله می رسد ، جریان ها را به طور خودکار تغییر دهد. در مورد اینکه کدام یک از هنرمندان را باید جستجو کنیم ، خوب ، باید کمی صبر کنید ، زیرا این ترکیب نزدیک به جشنواره ای که تقریباً یک سال دیگر هنوز اعلام نشده اعلام خواهد شد.

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول