Etsy در تلاش برای دستیابی به Gen Z ، نمایندگی فروش Depop را خریداری می کند


بازارهای فروش مجدد لباس در حالی که مردم کالاهای آنلاین را برای پول می گرفتند ، شاهد افزایش فعالیت در طی همه گیری ها بود. شرکت هایی مانند Thredup – که با حضور عمومی ، رقیب Poshmark را دنبال کردند – بخشی از بازار در حال رشد کالاهای دست دوم است که پیش بینی می شود تا سال 2024 بیش از دو برابر به 64 میلیارد دلار برسد. بر اساس این روند ، Etsy ، یک سرویس خرید آنلاین معروف به کالاهای دست ساز و بوتیک ، Depop مستقر در انگلستان را با مبلغ 1.63 میلیارد دلار در یک معامله عمدتا نقدی خریداری می کند.

برنامه فروش مجدد یکی از این موارد است بیشترین هیاهو در این بخش است ، همانطور که در بین کاربران Gen-Z با عشق به لباس های پرنعمت محبوب است ، که بخشی از آن به دلیل قدردانی از مد پایدار است. تقریباً 90 درصد از کاربران Depop زیر 26 سال دارند و بر اساس اطلاعات خود ، دهمین سایت پربازدید در میان مصرف کنندگان Gen Z در ایالات متحده است. به طور کلی ، بیش از 30 میلیون کاربر در حدود 150 کشور جهان به خود می بالند.

در واقع ، Depop تا حدی به یک احساس آنلاین تبدیل شده است. دروازه ای برای ورود به جدیدترین مدل های مد (متاسفم ، روندها) از لباس های خیابانی مرسوم تا لباس های مورد تایید TikTok تا احیای Y2K برای دریافت شواهد ، فقط کافی است که مطبوعات آن را بررسی کنید. Vogue Business می خواهد به شما بگوید نحوه تفكر نسل Depop و Dazed از پرسیده است كه آیا Depop لطیف شده است؟ حتی وجود دارد یک حساب Instagram که تمام درامی را که بین خریداران و فروشندگان در برنامه رخ می دهد ترسیم می کند. با موفقیت پذیرش جریان اصلی حاصل شده است. مارک های مد مانند Benetton ، سازنده جواهرات Studs ، Rodarte و Anna Sui یا با فروشگاه Depop ویترین مغازه ها را باز کرده اند و یا کلاک هایی را راه اندازی کرده اند. فروش و فروش محصولات Depop در سال 2020 به ترتیب به 650 میلیون و 70 میلیون دلار رسید – هر دو نسبت به سال قبل بیش از 100 درصد افزایش داشتند.

Etsy ، در عین حال ، حتی بزرگتر است. سایت تجارت الکترونیکی در سال 2020 به ترتیب رکورد فروش و درآمد 10.3 میلیارد و 1.7 میلیارد دلاری را کسب کرده است. با تعقیب گسترش ، پیش از این در سال 2019 بازار تجهیزات دنده موسیقی Reverb را با قیمت 275 میلیون دلار خریداری کرد. امروز اتسی گفت که از منابع خود برای "مقیاس" کردن Depop فراتر از "اوایل رشد رشد" استفاده خواهد کرد. برای حفظ هویت خود ، دفتر مرکزی شرکت در لندن باقی خواهد ماند و به عنوان یک بازار مستقل که توسط تیم موجود آن اداره می شود ، فعالیت خواهد کرد.

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول