AMD تأیید می کند که مدل های اصلاح شده تسلا و S دارای پردازنده های گرافیکی RDNA 2 هستند


هنگامی که تسلا اعلام کرد مدل S و مدل X تازه شده خود را تازه تر می کند ، از گفتن اینکه سیستم های جدید سرگرمی و سرگرمی جدید تا 10 ترافلاپ قدرت ارائه می دهند ، خجالتی نبودند. در آن زمان ، شایعات حدس می زدند كه AMD سخت افزار گرافیكی جدید تسلا را ارائه می دهد. این منطقی است ، از آنجا که پردازنده های گرافیکی RDNA 2 این شرکت نیز در پشت PlayStation 5 و Xbox Series X / S قرار دارند. امروز مدیر عامل AMD ، لیزا سو ، در جریان سخنرانی خود در رایانه خود ، این شایعات را تأیید کرد و در عین حال اشاره کرد که تسلا جدید از APU های AMD (تراشه های Ryzen با گرافیک Radeon داخلی) در سیستم های سرگرمی و سرگرمی خود بهره می برد.

Su اشاره کرد که گرافیک RDNA 2 وقتی چیزی را بازی می کنید که به یک قدرت نیاز دارد ، به او ضربه بزنید این شبیه روشی است که بعضی از لپ تاپ ها کارت گرافیک یکپارچه و گسسته را دستکاری می کنند. همچنین برای تسلا منطقی است ، زیرا شما مایل نیستید که با فعال نگه داشتن یک GPU پرقدرت ، عمر باتری خود را کم کنید.

پس چرا به گرافیک با کیفیت کنسول در ماشین خود احتیاج دارید؟ برای اولین بار ، ممکن است بخواهید در هنگام ناهار یا یک جلسه شارژ طولانی مدت کمی در زمان بازی شلوغ شوید. تسلا تازه شده همچنین دارای دو صفحه نمایش است: یک نمایشگر 17 اینچی در جلو ، و یک نمایشگر کوچکتر در عقب برای مسافران. بنابراین حتی اگر راننده وقت زیادی برای بازی پیدا نکند ، احتمال زیادی وجود دارد که افراد در صندلی عقب کار کنند. (حداقل ، این روش خوبی برای ساکت نگه داشتن بچه هاست.)

اگر بخواهم صادق باشم ، به نظر می رسد قدرت گرافیکی مناسب در اتومبیل هایی داده می شود که قیمت آنها از 74000 دلار شروع می شود. مستقل از شرکت مادر ما توسط تیم تحریریه ما انتخاب شده است. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول