نام WarnerMedia و Discovery پس از ادغام os Warner Bros. Discovery است


ماه گذشته ، AT&T اعلام كرد كه در حال ادغام وارنر مدیا در یك ادغام 43 میلیارد دلاری 43 میلیارد دلاری با Discovery است. در حالی که دست اندرکاران انتظار ندارند معامله تا نیمه سال آینده بسته شود ، نهاد پیشنهادی از قبل نامی دارد. در صورت تصویب سهامداران Discovery و تنظیم کننده های فدرال ، اتحادیه حاصل از WarnerMedia و Discovery به عنوان Warner Bros. Discovery شناخته می شود. اصلی ، ما می دانیم.

"ما نام شرکت جدید را دوست داریم زیرا نشان دهنده ترکیبی از برادران وارنر است." دیوید زاسلاو ، مدیرعامل دیسکاوری در [گفت: بیانیه .

AT&T به اشتراک گذاشت كه این در حال چرخش از WarnerMedia بود یك هفته و نیم قبل از آنكه آمازون اعلام كند كه با توافق كرده است استودیوی هالیوود MGM را به قیمت 8.45 میلیارد دلار توافق كند ] این دو معامله آخرین موج تحکیم رسانه ها را نشان می دهد. تشویق شده توسط یک بازار جریان کاملاً رقابتی و توافقنامه 71 میلیارد دلاری خود دیزنی در سال 2018 برای قلع و قمع فاکس قرن بیست و یکم ، شرکت ها هزینه های زیادی را صرف امنیت محتوای سیستم عامل های خود کرده اند.

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول