فعالان چینی از Tencent به دلیل محتوای "نامناسب" در "افتخار پادشاهان" شکایت کردند


Tencent به دلیل داشتن مطالب "نامناسب" در بازی موبایل بسیار موفق Honor of Kings شکایت شده است. مرکز تحقیقات و تحقیقات حقوقی نوجوانان پکن ادعا می کند این بازی ، که به عنوان Arena of Valor در غرب شناخته می شود ، شامل مطالبی است که برای کودکان مناسب نیست.

گروه منافع عمومی می گوید که دادخواست را تشکیل داده است روز سه شنبه پس از لازم الاجرا شدن قانون اصلاحیه حمایت از خردسالان. این ادعا می کند که Tencent طی چند سال گذشته حداقل سن توصیه شده را از 18 به 12 سال کاهش داده است. به گفته رویترز شخصیت های تاریخی "و" عدم احترام به فرهنگ سنتی ". همچنین در یک پست در شبکه های اجتماعی نوشت که وب سایت و تالارهای گفتمان بازی میزبان "بسیاری از … مطالب کم طعم و مزه برای نوجوانان نامناسب است" و یک سیستم قرعه کشی می تواند بازیکنان جوان را وادار به بازی طولانی تر از حد ممکن کند در غیر این صورت.

افتخار پادشاهان از ماه نوامبر 100 میلیون بازیکن فعال روزانه در سراسر جهان داشت ، Tencent در آن زمان گفت. این شرکت مورد سایر پرونده های قضایی است ، از جمله یکی از طرفان ByteDance ، صاحب TikTok ، که Tencent را به دلیل نقض قوانین ضد انحصاری با جلوگیری از دسترسی کاربران به محتوای Douyin در برنامه های پیام رسان WeChat و QQ متهم کرد.

گزارش ها در ماه آوریل پیشنهاد كرد كه چین قصد دارد Tencent را در میان اقدامات ضد انحصاری جریمه كند. این شرکت ممکن است در حدود 1.5 میلیارد دلار جریمه روبرو شود. Tencent در برخی زمینه های دیگر با مشکلاتی روبرو شده است. این حقوق انتشار را به PUBG Mobile Lite و PUBG Mobile Nordic Map در هند سال گذشته پس از ممنوعیت این كشور با لینک به چین از دست داد.

تمام محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول