گوگل می گوید درب پشتی حریم خصوصی Sandbox ساخته نخواهد شد


Google در تلاش است تا نگرانی های خود مبنی بر اینکه به طریقی قوانین مربوط به حریم خصوصی را که به جای کوکی های شخص ثالث در Chrome معرفی می کند ، دور بزند. با توجه به تغییراتی که سال آینده پیش بینی می شود ، این شرکت اخیراً به تبلیغ دهندگان دلهره گفته است که از همان روشهایی که به دیگران تحمیل می کند پیروی خواهیم کرد. VP Jerry Dischler در رویداد Google Marketing Live روز پنجشنبه گفت: "ما از این API های [Privacy Sandbox] برای تبلیغات و محصولات اندازه گیری خود دقیقاً مانند دیگران استفاده خواهیم کرد و هیچ درب پشتی برای خود نمی سازیم." DigiDay .

با جابجایی زمینه های تبلیغات هدفمند ، Google نقشه راهی جدید برای حفظ حریم خصوصی داده ها ارائه داده است كه امیدوار است صنعت تبلیغات از آن استفاده كند. یكی از تغییرات اساسی كه در آن ایجاد شده است تغییر جهت از شناسه های منفرد کاربر به شناسه های گروهی است ، و با هدف قرار دادن تبلیغات در گروه های بزرگتری از افراد (به جای افراد) با علایق مشابه ، داده ها را بی هویت می کند. Google قبلاً شروع به آزمایش به اصطلاح آموزش فدراسیون همگروه ها (FLoC) کرده است تکنیک] برای میلیون ها کاربر Chrome. Sandbox خصوصی گسترده تر با ابتکارات ضد ردیابی اپل و موزیلا (که کوکی های شخص ثالث کوکی ها را در Firefox به طور پیش فرض مسدود می کند) هماهنگ می کند.

غول جستجو امید است این قوانین مردم زیادی را از ، از قانون گذاران گرفته تا مصرف کنندگان آگاه به حریم خصوصی تا صنعت تبلیغات ، مورد رضایت قرار می دهند. نهادهای نظارتی که نگران تسلط گوگل در تبلیغات دیجیتال هستند ، از این تغییرات چشم پوشی می کنند. در ابتدای سال ، مقامات بازارهای انگلستان تحقیق در مورد FLoC را آغاز کردند تا مشخص شود آیا "تحریف رقابت" است. در ماه مارس ، ناظران ضد انحصاری ایالتی دادخواست اصلی را برای هدف قرار دادن گوگل اصلاح كردند تا تغییرات ردیابی آگهی در Chrome را در نظر بگیرد.

در رویداد اخیر ، Dischler Google موقعیت شرکت را در برابر ردیابی تبلیغات برای افراد تکرار کرد. "کوکی های شخص ثالث و سایر شناسه های پیشنهادی که برخی از صنایع از آن حمایت می کنند ، انتظارات فزاینده ای را که مصرف کنندگان درباره حریم خصوصی دارند ، برآورده نمی کنند. آنها در برابر محدودیتهای نظارتی که به سرعت در حال تحول است مقاومت نخواهند کرد. وی گفت: به سادگی نمی توان به آنها اعتماد کرد. "

آخرین بیانیه گوگل به وضوح متوجه بازاریابانی بود که از ابزارهای هدف گیری آن استفاده می کنند. تبلیغ کنندگان و ناشران قبلاً جایگزینی برای Privacy Sandbox در قالب Unified ID 2.0 ارائه داده اند. پروژه منبع باز ساخته شده توسط چندین گروه صنعتی به ایجاد آدرس های ایمیل و سایر اطلاعات برای ایجاد شناسه های رمزگذاری شده متکی است.

به طور خلاصه نگرانی های بخش تبلیغات ، Digiday خاطرنشان می كند كه Google توضیح نداده است كه آیا Chrome از محصولات اختصاصی است كه قصد دارد داده های سطح فردی را از آنها جمع كند. بازاریابان همچنین نگران هستند که گوگل به زودی تصمیم خود را در مورد درب عقب تغییر دهد.

تمام محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول