جدیدترین پردازنده مرکزی یازدهم اینتل به شما اجازه می دهد تا تجهیزات فوق العاده با فرکانس 5 گیگاهرتز برخورد کنند


کامپیوترهای نازک و سبک بالاخره با جدیدترین گل سرسبد تراشه سری 11 نسل 11 اینتل از سد 5 گیگاهرتز عبور می کنند. امشب در سخنرانی اینتل در محاسبات محاسباتی اینتل اعلام شد ، Core i7-1195G7 به لطف Turbo Boost Max 3.0 اینتل قادر خواهد بود تا در یک هسته به 5 گیگاهرتز برسد. و به عنوان بخشی از این تازه سازی اندک ، این شرکت همچنین از i5-1155G7 خبر داد که با برخی پیشرفت های قبلی نسبت به i5 رده بالای قبلی ، پیشرفت کمی دارد. به طور معمول انتظار ما این است که اخبار حتی بزرگتری از اینتل در Computex دریافت کنیم ، اما رویداد مجازی امسال جواهرات معمول فن آوری Taipei را ندارد. (حداقل چیزی وجود دارد ، من واقعاً حوادث آخر شب Computex را در سال 2020 از دست دادم.]

پردازنده های جدید فراتر از برخورداری از 5 گیگاهرتز ، شگفتی زیادی ندارند. 1195G7 همچنان دارای چهار هسته و هشت رشته است و از 96 هسته گرافیکی Intel Xe مانند 1185G7 بهره می برد. در واقع ، آنها راهی برای ارائه یک ارتقا کوچک به رایانه های شخصی هستند که در پاییز امسال ارائه می شود. سری U یازدهم به طور رسمی در سپتامبر گذشته معرفی شد ، بنابراین داشتن سخت افزار تازه تر می تواند به اینتل کمک کند تا در برابر تراشه های سری 5000 فوق العاده قابل حمل AMD بهتر رقابت کند.

 Intel U Series Computex 2021 [19659004] اینتل </p>
</figure>
<p> اینتل همچنین اولین ماژول 5G M.2 خود را اعلام كرد ، كه <a href= پس از اینتل همراه با MediaTek ساخته شد. اینتل دارایی های 5G خود را به اپل فروخت . این لقب خلاقانه "Intel 5G Solution 5000" را برای سازندگان رایانه های شخصی فراهم می کند تا بتوانند این فناوری بی سیم را در لپ تاپ های آینده خود متصل کنند. این ماژول از طیف کندتر 6 گیگاهرتز پشتیبانی می کند و در اواخر امسال در لپ تاپ های ایسر ، ASUS ، HP و سایر دستگاه ها ظاهر می شود.

اینتل ادعا می کند بیش از 30 طرح برای سال 2022 آماده شده است. با توجه به کند بودن عرضه 5G در ایالات متحده و بسیاری از جهان ، مشخص نیست که آیا مصرف کنندگان متوسط ​​در سال آینده خواهان 5G داخلی در رایانه های شخصی هستند. (ممکن است شرایط برای مشتریان حرفه ای بسیار متفاوت باشد ، اما من شرط می بندم که آنها با موج میلی متر سریع 5G خدمات بهتری داشته باشند.)

به اختصار ، اینتل نسل 11 یازدهم خود را پیش نمایش کرد همچنین دسک تاپ کوچک NUC (واحد بعدی محاسبات) در یک جلسه توجیهی Computex. PCMag گزارش می دهد كه این اولین NUC است كه از كارت ویدئویی با اندازه كامل پشتیبانی می كند و حتی از NUC 9 Extreme كه سال گذشته بررسی كردیم بزرگتر می شود. این مدل فقط می توانست پردازنده های گرافیکی کوچکتر 8 اینچی را در خود جای دهد ، اما به نظر می رسد که این یک پردازش مناسب برای اندازه جمع و جور آن است. هرچه NUC بزرگتر می شود ، تفاوت آن با سایر طراحی های کوچک شکل PC بسیار کمتر است.

 Intel NUC 11 Extreme

Intel

NUC 11 Extreme با پردازنده سری 11th سری H مجهز خواهد شد ، بنابراین انتظار داریم که نسخه های پلتفرمی را که با آن تراشه همراه است مانند سرعت PCI Express 4.0 و Wi-Fi 6E. از آنجا که این فقط یک مزاحم بود ، هنوز جزئیات قیمت یا در دسترس بودن وجود ندارد.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول