بهترین نقشه ماده تاریک تاکنون س questionsالاتی در مورد جهان ایجاد کرده است


دانشمندان در نظرسنجی انرژی تاریک به تازگی بهترین بهترین نقشه ماده تاریک را تاکنون منتشر کرده اند ، اما پاسخگوی هر س questionالی نیست – در صورت وجود ، کیهان ممکن است مرموزتر از همیشه باشد. همانطور که اخبار BBC ، Nature و Fermilab گزارش دادند ، در بررسی 5000 درجه مربع از لنزهای گرانشی ضعیف استفاده شد (در این حالت ، چطور گرانش از کهکشانهای مجاور بر دیدگاههای دوردستها تأثیر می گذارد) برای یافتن تکه های بزرگ ماده تاریک در بخشهای نسبتاً نزدیک جهان.

این داده ها همچنین به مطالعات مربوط به انرژی تاریک ، نیرویی که هنوز توضیح داده نشده کمک می کند که سرعت انبساط جهان را تسریع می کند. این تیم به لطف تغییر مکان قرمز ، یا تمایل به قرمز شدن اجسام با فاصله ، یک نقشه سه بعدی تولید کرد.

اعضای تیم با استفاده از دوربین 570 مگاپیکسلی تلسکوپ Victor M. Blanco ، در رصدخانه Cerro Tololo شیلی ، مشاهدات را انجام دادند. 2013 و 2019.

اگرچه جزئیات زیاد مفید است ، اما نگرانی هایی را که سالهاست شناور هستند تأیید کرد. نتایج DES نشان می دهد که جهان کمی صاف تر و یکنواخت تر از حد انتظار است. اگرچه این امر تا حد زیادی نظریه های فعلی مبنی بر ثابت بودن انرژی تاریک را پشتیبانی می کند ، اما اختلاف کافی است که محققان مجبور به تجدید نظر در ایده های موجود می شوند. جهان ممکن است کاملاً مانند آنچه دانشمندان تصور می کنند رفتار نکند و نقشه ماده تاریک می تواند منجر به مدل های جدید شود که فرضیات قبلی را به چالش بکشد.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول