این کیف نزدیک به 20 سال برای من دوام آورده است


سال 2004 بود ، من برای دانشگاه به یک کوله پشتی احتیاج داشتم و تنها نیاز آن این بود که کاملاً سخت بپوشد. کتاب های درسی پر وزن ، دست و پا گیر و بی شمار هستند ، و من به چیزی احتیاج داشتم که بتواند در برابر چنین حمله ای مقاومت کند. در یک فروشگاه کوهنوردی محلی کوله پشتی مودم North Face را با تخفیف فوق العاده تحویل گرفتم. منطق من این بود: "سلام ، محکم به نظر می رسد و فضای لازم برای لپ تاپ وجود دارد که من هرگز به آن احتیاج داشته باشم." (به عنوان یک دوستدار همیشگی دسک تاپ ، من اولین لپ تاپ خود را خریداری نکردم تا اینکه در سال 2011 در Engadget شروع به کار کردم.) [19659002] مودم ، یا بود ، كیسه ای كه می توانست یك نوت بوك 13 اینچی را درون آستین عقب خود نگه دارد ، كه بخشی از بخش اصلی بخشنده بود. هیچ بالشتک اضافی وجود ندارد. فقط یک سگک و پارچه ای که دستگاه شما را به حالت ایستاده نگه دارد. به طرف جلوی کیف یک جیب وسط قرار داشت که دارای یک سری تنظیم کننده داخلی برای دفترها ، خودکارها و کابل ها بود. سپس ، از بالا ، یک محفظه زیپ دار به اندازه کافی بزرگ برای یک بطری آب که سوراخ هدفون را نیز نگه داشته است ، و آن را برای iPod یا ، می دانید ، دستگاه پخش صوتی دیجیتال مناسب دوره (مناسب نیست) فراموش نکنید ، این سال 2004 بود). در قسمت جلویی بیرونی ، تارهای رشته الاستیک قرار داشت که با یک گیره پر از فنر در آن نگه داشته شده بود ، ایده آل برای نگهداری کت شما در هوای گرمتر.

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Daniel Cooper

سه سال دانشگاه ، و همچنین دوره کارشناسی ارشد من در دانشکده حقوق. هر کاری را که لازم داشتم انجام داد ، بنابراین نیازی به میل آن نبود و تمایل چندانی به تغییر آن نبود ، خصوصاً که هرگز به نظر نمی رسید جز چیزی خوب. تنها خبر این بود که مواد منعکس کننده سفید و سفید آرم North Face به مرور بخیه زده شد. وقتی قصد کار داشتم از آن استفاده می کردم (یک جعبه ناهار و نگهدارنده کت درست کرده بود) و وقتی برای پیاده روی بیرون می رفتم. سپس ، هنگامی که به Engadget پیوستم ، انتخاب آشکاری شد که فقط به عنوان کیف کار عادی خود استفاده می کنم. (من یک Lowepro Fastpack با یک بخش اختصاصی دوربین خریداری کردم ، اما برای استفاده منظم بسیار بزرگ بود و به سرعت از آن استفاده نکردم.)

در واقع ، این کوله پشتی با احتیاط در نمایشگاه های جهان جمع شده است از لاس وگاس گرفته تا تایوان ، برلین و لیسبون. مطمئناً در این مدت مجازات زیادی گرفته شده است ، از گیر افتادن با آدامس های جویده شده و غرق شدن در مایعات مشکوک از سطل های بالای هواپیما تا خشن و سنگین بودن استفاده به عنوان میز لپ تاپ در تعدادی از قطارها و سالن های نمایشگاه. من خودم را یک نوع دست و پا چلفتی نمی نامم ، اما با کیف نیز نرم نیستم – و هرگز شکایت نکرد. جهنم ، در حالی که دستورالعمل ها می گوید شما باید با آب گرم و مواد شوینده ملایم آن را تمیز کنید ، اگر این مورد به تمیز کردن نیاز داشت ، من با یک برس موی سیمی به سمت آن رفتم.

حتی اگر بیشتر هفته هفته از خانه کار می کنم ، کیف نیز وظیفه دو برابر کیت مراقبت از کودک من آستین لپ تاپ به اندازه کافی گشاد است که بتواند یک حصیر تعویض را در خود جای دهد و در کیف کلی پوشک ، دستمال مرطوب و تعویض لباس برای هر دو بچه وجود دارد که فضای زیادی برای ذخیره کردن دارند. وقتی لکه های نوری را که از داخل و روی زمین فیلتر می شوند دیدم. بعد از 17 سال ، مودم محبوب من سرانجام به پایان خود نزدیک شد. در هنگام نابودی ، کیسه فقط پر از سوراخ نشده است: به آرامی فرسوده می شود تا زمانی که نور روز از طریق پوست پایه آن قابل مشاهده است. اکنون در Kickstarter است. شما این نوع را می دانید: از بهترین آلکانتارا خاکستری با اتصالات چرم مصنوعی چرم قهوه ای و زنجیر مخصوص دوربین ساخته شده است. اما پس ، چرا با توجه به اینکه من شرکتی را می شناسم که محصولاتش بتواند بدون عرق ریختن نزدیک به دو دهه دوام داشته باشد ، به هرجای دیگر مراجعه می کردم؟

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از ما انتخاب می شوند شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول