پاول جورج اولین کفش ورزشی 120 دلاری «پلی استیشن 5» خود را آغاز کرد


تصاویری که دو جفت با موضوع PlayStation 5 از آخرین کفش های نایک امضا شده پل جورج را نشان می دهد در اواخر ماه مارس در اینستاگرام ظاهر شد و امشب بال LA Clippers جفت سفید را در یک بازی پوشیده است. نایک اعلام کرده است که این کفش PG 5 ‘PlayStation 5’ در اواخر این ماه با قیمت خرده فروشی 120 دلار به فروش می رسد.

گالری: Nike PG 5 'PlayStation 5' | 5 عکس


در مناطق "انتخاب" جهانی ممکن است بتوانید از 14 ماه مه یک جفت را به دام بیندازید ، در حالی که آنها در تاریخ 27 مه در آمریکای شمالی آزاد می شوند. در مورد میزان عرضه آن هیچ خبری نیست ، اگرچه فروش آنها از طریق Nike.com ، برنامه SNKRS و در برخی از مکانهای خرده فروشی آغاز خواهد شد ، بنابراین اگر علاقه مند هستید یا فقط چشمهای خود را پوست بگیرید آنها را در فروشگاه نایک داخل NBA 2K21 بررسی کنید ، جایی که بازیکنان می توانند قفل آنها را از فردا باز کنند.

طبق گفته به نایک و سونی ، طراحان هر دو شرکت برای ساخت این کفش ها همکاری نزدیک داشتند ، حتی قبل از اینکه کنسول استفاده کند اعلام شده است به همین ترتیب ، آنها برای الهام بخشیدن به کفش ها ، که دارای شکل های PlayStation در قسمت بالا هستند ، و اشاره به طراحی PS5 در قسمت های بالایی و زیرین ، به "دید هنری و اخلاق خلاقانه" مدیر هنری SIE برای PS5 اعتماد کردند.

بعید به نظر می رسد که این کفش ها هرگز به وضعیت برجسته همکاری Nike 2006/2009 چرم ثبت اختراع Air Force 1 ضربه بزنند ، و آنها فاقد برخی از استعدادهای روشنایی هستند که در قبلی Paul دیده می شود جورج / کفش های پلی استیشن . با این وجود ، با قیمت 120 دلار در زمان راه اندازی بسیار ارزان تر هستند و احتمالاً در StockX از کنسول واقعی PlayStation 5 که در حال حاضر با قیمت 710 دلار فروخته می شود ، ارزان تر خواهند بود.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول