طرح Unlimited Plus Boost Mobile ویزیت رایگان پزشک مجازی را ارائه می دهد


وقتی بیشتر شرکتهای مخابراتی بی سیم سعی می کنند مشتریان جدیدی را به تجارت خود جلب کنند ، معمولاً برای انجام کار به تبلیغاتی مانند برنامه های نرخ تخفیف روی می آورند. Dish's Boost Mobile در عوض قول اتصال مشترکان جدید به K Health را متقابلاً متفاوت است. از جمله مزایای دیگر ، سرویس آنلاین به شما امکان می دهد تا با یک دکتر گپ بزنید. با استفاده از یک م AIلفه هوش مصنوعی ، همچنین می تواند گام های بعدی را هنگام نشان دادن علائم خاصی پیشنهاد کند.

برنامه Unlimited Plus Boost با دسترسی رایگان به اشتراک مراقبت های اولیه K Health ارائه خواهد شد که هزینه آن معمولاً 9 دلار در ماه است. ، از تابستان امسال شروع می شود . کسانی که در یکی دیگر از برنامه های شرکت مخابراتی هستند این گزینه را خواهند داشت که ماهانه 8 دلار یا یک دلار کمتر از آن را بپردازند.

Boost's برنامه Unlimited Plus 60 دلار در هر ماه هزینه دارد و دارای 35 گیگابایت داده LTE "نامحدود" است. پس از گذشت بیش از میزان تقسیم ماهیانه ، شرکت تا پایان ماه اتصال داده شما را به سرعت 2G افزایش می دهد. همچنین شامل مکالمه و متن نامحدود و همچنین 30 گیگابایت داده هات اسپات موبایل است. هزینه خطوط اضافی هر ماه 40 دلار برای هر خط است.

مطمئناً افزودن یک جز tele telehealth به یک طرح داده ، یکی از راه های بارز شدن شرکت مخابراتی در بازار شلوغ است ، اما راهی است که برای Boost بسیار منطقی است – حتی اگر چنین باشد بازتاب تأسف از وضعیت مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده. بسیاری از مشترکان Boost دارای درآمد کم هستند که بطور نامتناسبی تحت تأثیر همه گیری و به طور کلی افزایش هزینه های بهداشت و درمان قرار گرفته اند.

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول