توییتر ، فیس بوک و پارامونت + بازی های WNBA را در تابستان جاری پخش می کنند


وقتی WNBA بیست و پنجمین دوره تاریخی خود را در 14 ماه مه آغاز می کند ، طرفداران فرصت های زیادی برای تماشای آنلاین آن را دارند. این لیگ برنامه پخش خود را روز دوشنبه اعلام کرد ، در این روند جزئیات تمام بازی هایی که به سیستم عامل های جریانی راه پیدا می کنند شرح داده می شود.

برای شروع ، توییتر 12 بازی را پخش می کند ، شرکت قصد دارد توئیت های خود را اضافه کند. از طرفداران در پخش آن. WNBA می گوید مراقب مسابقات Atlanta Dream و Indiana Fever باشید که این شرکت در 21 مه آغاز خواهد شد. در همین حال ، فیس بوک 20 هدست را به سیستم عامل Watch و هدست های Oculus Quest و Quest 2 پخش خواهد کرد که 15 نفر از آنها پخش می شوند قبل از اینکه WNBA در طول فصل استراحت کند ، بنابراین ورزشکاران می توانند در المپیک توکیو شرکت کنید. سرانجام ، ViacomCBS حداکثر سه بازی در Paramount + پخش خواهد کرد. اگر می خواهید هرچه بیشتر مسابقات را بدست آورید ، WNBA League Pass راهی برای پیشبرد است. بسته 17 دلاری با دسترسی به 110 بازی در این فصل ارائه خواهد شد.

بیست و پنجمین دوره WNBA همچنین آغاز یک همکاری جدید با Google خواهد بود. به دنبال AT&T ، Deloitte و Nike ، این شرکت برای تبدیل شدن به یکی از اصطلاحات "Changemakers" لیگ منعقد کرده است. این نقشی است که باعث می شود غول فناوری با WNBA برای توسعه ابتکارات بازاریابی ، برنامه های اجتماعی و جالبتر از همه "تجارب محصول" جدید همکاری کند. به طور طبیعی ، گوگل همچنین NBA را با مهارت فنی خود ارائه می دهد و حامی بزرگترین ویترین های خود در طول فصل خواهد بود ، از جمله مجموعه های 25 برای 25 از ABC و ESPN که با پخش بیش از دو دوازده منظم پخش می شود. بازی های فصلی در سطح ملی.

تمام محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول