اولین خودروی بنتلی یک SUV خواهد بود که بر روی Project Artemis آئودی ساخته شده است


وقتی بنتلی اولین مدل كاملاً الكتریكی خود را تا اواسط دهه به بازار عرضه كند ، به گفته مدیرعامل آدریان هالمرك ، این یك SUV خواهد بود. مقامات اجرایی به Car Magazine (از طریق Autoblog ) گفتند: "اگر در SUV نیستید ، هیچ كجا نیستید ،" 2025 زمان مناسب ماست "

هالمارک جزئیات بیشتری راجع به ماشین ارائه نداد اما گفت که بنتلی قصد دارد آن را در بالای شاسی آئودی Project Artemis بسازد. در سال 2020 ، مدیر عامل شرکت آئودی ، مارکوس دوسمان اظهار داشت که این پلتفرم تا اوایل سال 2024 آماده خواهد شد. نظرات هالمارک نشان می دهد بنتلی یکی از اولین مارک های تحت پوشش گروه فولکس واگن خواهد بود که از این پلتفرم بهره می برد. هالمارك گفت: "با اتومبیل های فعلی ما مجبور شدیم عمدتاً پس از انجام [the platforms] مهندسی شویم." "اکنون تفاوت این است که با آرتمیس ، ما در آغاز کار هستیم و به تعریف آن کمک می کنیم. ما آن را هدایت نمی کنیم ، اما می خواهیم از آن بهره مند شویم."

در این میان ، خوب مصرف کنندگان پاشنه پا انتظار دارند که الکتریکی سازی جزئی بیشتری از مجموعه بنتلی را ببینند. سال گذشته ، این شرکت اعلام کرد که نسخه های پلاگین تمام مدل های خود را تا سال 2023 منتشر خواهد کرد ، در حالی که تا سال 2026 همه اتومبیل های آن کاملاً برقی یا هیبریدی هستند.

تمام محصولات پیشنهادی Engadget عبارتند از: مستقل از شرکت مادر ما توسط تیم تحریریه ما انتخاب شده است. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول