Epic سایت میزبانی هنرمندان CGI ArtStation را به دست آورد


Epic Games با خرید ArtStation ، وب سایت برتر میزبانی برای نمونه کارهای هنرمندان متمرکز بر CGI و بازی های ویدیویی ، خط دیگری به تجارت چند تخته ای خود اضافه کرده است. این سایت دارای تعداد زیادی از آثار آماتور با استعداد و متخصصان مستقر است ، مانند Horizon Zero Dawn طراح ربات Mike Nash و شخصیت هنرمند Leticia Gillett (Disney، Dreamworks )

ArtStation همچنین بازاری برای دارایی های دیجیتال است ، از مدل های سه بعدی گرفته تا دارایی های بازی. به عنوان بخشی از خرید ، Epic اعلام کرد که هزینه بازار استاندارد سایت را از 30 به 12 درصد کاهش داده است ، همانطور که با فروشگاه Epic Games انجام شد. این شرکت همچنین تا پایان سال 2021 در بخش یادگیری ArtStation به طور رایگان سخنرانی ها و آموزش هایی را ارائه می دهد. این کتابخانه شامل کتابخانه بزرگی از مطالب مشاهیر مانند دیزنی کوین لیما ، پیشگامان ILM استیو ویلیامز و مارک دیپه و دیگران.

Epic Games نه تنها بازی ها را توسعه و منتشر می كند ، بلكه فروشگاه Epic Games را اداره می كند. همچنین این موتور Unreal Engine را ایجاد می کند که قدرت بازی های بیشماری را فراهم می کند ، سیستم عامل های VFX که در فیلم ها و فیلم ها استفاده می شود و حتی مواردی مانند سیستم سرگرمی و سرگرمی Hummer . اپیک وعده داده است که ArtStation "ضمن همکاری نزدیک با تیم Unreal Engine" به عنوان یک پلت فرم با مارک مستقل به کار خود ادامه خواهد داد.

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول