هنگام نوشتن با Scrivener با قیمت 30 دلار افکار خود را سازمان دهید


این محتوا توسط حامی مالی ما امکان پذیر شده است. نوشته نشده و لزوماً نظرات تحریریه Engadget را منعکس نمی کند.

نوشتن به هر طولی با استفاده از پردازنده های کلمه ای مانند Microsoft Word یا Google Docs با جنجال هایی همراه است. گرچه این برنامه ها برای مقاله ها و اسناد مناسب مناسب هستند ، اما فاقد برخی از ویژگی هایی هستند که می توانند نوشتن طولانی مدت را آسان کنند. در اینجا Scrivener 3 برای Mac مفید است. با اشتراک مادام العمر ، به ابزارهای بصری دسترسی پیدا خواهید کرد که نویسندگان جدید و باتجربه آنها را مفید می دانند و در حال حاضر

Scrivener پردازشگر متن خود است ، اما همچنین یک ابزار مدیریت پروژه است که از شما برای شما باقی خواهد ماند اولین ایده برای محصول نهایی شماست ، و این کار را با ارائه ابزارهای بی شماری متناسب با نویسندگان انجام می دهد. شما می توانید مطالب خود را ، از جمله تحقیقات ، رئوس مطالب یا سایر اسناد اساسی را جمع آوری کنید و مانند یک حلقه حلقه بین آنها حرکت کنید. اگر یادداشت های مهمی در مورد شخصیت ها یا اطلاعات دارید ، می توانید بدون نیاز به چاپ یا گزاف گویی در بین برگه های مرورگر ، آن را به راحتی بررسی کنید.

در حالت Scrivenings ، می توانید قسمت هایی از نوشته خود را کنار هم قرار دهید و آنها را به صورت یک سند ویرایش کنید مانند مرتب سازی مجدد صفحات پاره شده برای ایجاد سند جدید. علاوه بر این ، Scrivener از ابزارهایی که نویسندگان به طور طبیعی از آنها استفاده می کنند ، مانند رئوس مطالبی که می توانید مشاهده کنید ، تخته های چوب پنبه برای تنظیم مجدد یادداشت های شما و نوشتن روی صفحه کامل برای محدود کردن حواس پرتی استفاده می کند. پررنگ ، اریب و سایر سبک های قالب بندی. سرانجام ، شما می توانید به راحتی نقل قول های بلوکی ایجاد کنید ، چیزی که بدون کمی کمک اتوماتیک می تواند مشکل و خسته کننده باشد.

اگر شما نویسنده مشتاق هستید که برای سازماندهی افکار خود به چیزی بیش از یک پردازنده کلمه نیاز دارید ، می توانید – این 38 درصد با قیمت عادی 49 دلار تخفیف دارد.

قیمت ها قابل تغییر است. ، اسباب بازی های فنی ، و آموزش ها. این پست به معنای تایید تحریریه نیست و ما بخشی از کل فروش را بدست می آوریم. اگر در مورد محصولاتی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی س questionsالی دارید ، لطفاً با پشتیبانی StackSocial تماس بگیرید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول