اپل واچ به لطف یک معامله فنی در انگلیس می تواند نظارت بر قند خون را انجام دهد


شایعات طولانی مدت اپل واچ با نظارت بر قند خون به تازگی اعتبار کسب کرده است. تلگراف و فوربس گزارش دادند كه شركت فن آوري بهداشت انگلستان Rockley Photonics اخيراً را در پرونده SEC تاييد كرده است كه اپل طي دو سال اخير بزرگترين مشتري خود بوده است و که این یک توافق مداوم برای تولید محصولات آینده است. تمرکز راکلی بر روی سنسورهایی بوده است که میزان گلوکز خون ، فشار و حتی الکل را ردیابی می کنند ، که نشان می دهد حداقل یکی از این ویژگی ها در آینده در دسترس خواهد بود Apple Watch .

پشتیبانی اپل از بیماران دیابتی تاکنون محدود به حمل ناظران شخص ثالث در فروشگاه های خود.

هیچ تضمینی وجود ندارد که معامله راکلی منجر به حمل و نقل محصولات شود. اپل از تمرکز اپل واچ بر روی سلامتی خجالتی نبوده است ، و علاقه زیادی به صنعت برای تولید حسگرهای قند خون پوشیدنی وجود دارد که به سوزن نیاز ندارند . اگر اپل بتواند این فناوری را در یک محصول اصلی مانند Watch بسازد ، این می تواند مزیتی را برای هرکسی که از فشار دادن خود خسته شده است حفظ کند تا دیابت خود را کنترل کند.

سایر فناوری های Rockley نیز می توانند کمک کنند. ردیابی فشار خون می تواند شما را نسبت به مواردی مانند استرس هشدار دهد ، و نظارت بر الکل ممکن است مصرف شما را در حد متوسط ​​نگه دارد. اینکه آیا این امکان پذیر است یا خیر موضوع دیگری است. اپل هنوز باید عواملی مانند ماندگاری باتری و قیمت آن را در نظر بگیرد ، و کاملاً ممکن است که حتی اگر فناوری در غیر این صورت آماده باشد ، می توانید مدتی منتظر همه این ویژگی ها باشید (با فرض اینکه آنها همیشه ارسال می شوند).

تمام محصولات پیشنهادی Engadget عبارتند از: مستقل از شرکت مادر ما توسط تیم تحریریه ما انتخاب شده است. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول